Volarskou galerii proslunilo Moldavsko | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Volarskou galerii proslunilo Moldavsko | Šumava Net.CZ

Volarskou galerii proslunilo Moldavsko | Šumava Net.CZ

     Tuto zemi přijel do Volar reprezentovat Teodor Buzu a není to poprvé. Vernisáž, ve Volarech zaplnila volarskou galerie téměř vysokou návštěvou a zahájil ji velvyslanec Moldavské republiky v České republice Vitalie Rusu. Na úvod přivítal pana velvyslance na půdě volarské galerie Vít Vavřinec Pavlík, předseda Akademie Jihočeských výtvarníků.

Poděkoval za jeho návštěvu a přivítal též mistra malíře Teodora Buzu jehož výstava je pro Volary jedna z těch největších, která ve Volarech byla. Jde ucelené krásné dílo v barvách života a reje barev. Po té předal slovo panu velvyslanci Vitalii Rususu. Ten na úvod poděkoval za pozvání do Volar paní starostce Martině Pospíšilové a za prohlídku města, které je moc krásné, stejně jako Šumava. O té jsem neměl žádné zprávy, jen dnešní vystavovatel pan Buzu mi představil, že je to horstvo. Když jsem sem přijížděl tak na mne město uprostřed lesů zapůsobilo nádherou, romantikou a kouzlem krajiny.    

    ,,Pro mne již samotný název Šumava, ve které Volary jsou, zní poutavě hudebně i smyslně. Dnes zde zahajujeme výstavu obrazů mého krajana Teodora Buzu samotný název Barvy Touhy jsou oprávněné, neboť jeho obrazy lze charakterizovat jako výsledek hravého vyluzování tónů a hrou barev znějících odkudsi z pomyslného světa. Zkrátka dnešní výstava je o barvách hrách a smyslu života. Já osobně děkuji za podbarvení hudebním doprovodem paní Kateřině Pavlíkové, což jen podtrhuje tyto slova a vše co zde na obrazech vidíte.“

  Na závěr promluvil sám autor, který poděkoval za to, že ve Volarech může vystavovat jjž po druhé. Sám je členem akademie Jihočeských výtvarníků a jeho výstava potrvá do 31. ledna 2018. Věřím, že se vám jednotlivé obrazy budou líbit a že vám něco nového dodají. Já osobně děkuji vaší paní starostce za přivítání ve městě, děkuji vám, co jste přišli a ať se vám výstava líbí.

Po té výstavu zahájila starostka města Martina Pospíšilová, která poděkovala vzácnému hostu panu velvyslanci Moldavské republiky v České republice Vitalii Rusu, že  vážil cestu do Volar a za jeho krásná slova, poděkovala mistrovi Teodorovi Buzu a všem co přišli v tak hojném počtu a společným přípitkem vynikajícím Moldavským vínem byla výstava zahájena..

Ladislav Beran.

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Volarskou galerii proslunilo Moldavsko | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Volarskou galerii proslunilo Moldavsko | Šumava Net.CZ