Plzeňská Viktoria vévodí fotbalové lize | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Plzeňská Viktoria vévodí fotbalové lize | Šumava Net.CZ

Plzeňská Viktoria vévodí fotbalové lize | Šumava Net.CZ

Plzeňská Viktoria dokonala v neděli večer výzvu, když v rámci podzimní části porazila i pátého soupeře ze špičky tabulky. Výhrou nad Slavií si na první příčce vybudovala třináctibodový náskok nad druhou Olomoucí. Slavii odsunula na třetí pozici.

„Bylo to nadstandardní utkání, důležitý zápas. Chci pochválit soupeře, který zde hrál opravdu dobře, bylo patrné, že se střetla dvě mužstva, která chtějí hrát o titul. Pro nás je to obrovský úspěch. Chci poděkovat hráčům, kteří to zvládli organizačně tak dobře, že se nám to vrátilo v podobě branky a vítězství. Z tohoto pohledu je to asi náš nejlepší podzimní zápas,“ hodnotí Pavel Vrba. „O poločase jsme si říkali, že může rozhodnout jediná branka, která naštěstí padla do sítě soupeře. My jsme měli ve druhé půli dvě nebo tři situace, které z naší strany byly vytvořeny skvěle, ale nebyli jsme v nich gólově úspěšní. Zápas měl ale všechno, atmosféru, skvělé výkony, dvě mužstva, která toužila po vítězství. Dnešek snesl přísnější měřítka,“ dodává.

Před druhou Olomoucí má Viktoria náskok 13 bodů. „Hraje se ještě o jednapadesát bodů, na druhou stranu čtrnáct bodů na Slavii je náskok, který jsme ani nevěřili, že bychom mohli po třináctém kole mít. Na jaře se může stát cokoliv, oslavovat nyní titul, je nesmysl,“ krotil Vrba nadšení.

Na vítězství měl dnes lví podíl Daniel Kolář, jenž se úžasně trefil zpoza pokutového území a po Spartě skolil i druhého rivala z hlavního města. „Jsem rád, že Dan dokazuje, že na Plzeň stále má a že nám v rozhodujících momentech takto těžkých zápasů obrovsky pomáhá,“ řekl na adresu kapitána Viktorie plzeňský trenér.

Před utkáním vyvolával zaplněný plzeňský stadion jméno Mariána Čišovského, který vítězství Viktorie sledoval z prostor severní věže. „Jsem rád, že tady Marián byl. Moc si ho vážím, zažil jsem s ním spoustu zápasů. Jsem rád, že jsme ho potěšili a že si zápas užil,“ těší Vrbu. „Mariánovi bych chtěl popřát, ať podobných zápasů navštíví ještě hodně. Vždy ho tu rád přivítám,“ dodává se spokojeným úsměvem.

Text: FC Viktoria Plzeň
Foto: Michal Bártík, ŠumavaNet.CZ + J. Krammer & S. Krammerová, ktfoto.com

Vstup do fotogalerie zde…

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Plzeňská Viktoria vévodí fotbalové lize | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Plzeňská Viktoria vévodí fotbalové lize | Šumava Net.CZ