Okolo Železné Rudy - 10. ročník mezinárodní cyklo-turistické akce | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Okolo Železné Rudy - 10. ročník mezinárodní cyklo-turistické akce | Šumava Net.CZ

Okolo Železné Rudy - 10. ročník mezinárodní cyklo-turistické akce | Šumava Net.CZ


10. ročník akce Okolo Železné Rudy nabídne turistické cíle zdarma a možnost poznat krásy Šumavy

V sobotu 9. září 2017 se uskuteční již desátý ročník sportovně-zábavné akce Okolo Železné Rudy. Jak pěší, tak i cyklisté si mohou vybírat z několika tras, které vedou nádhernou šumavskou krajinou. Na své si přijdou všichni milovníci přírody, procházkou na čerstvém vzduchu na víc každý udělá dobrou věc pro své zdraví. Všichni registrovaní účastníci budou moci navštívit atraktivní cíle v Železné Rudě a okolí, a to zcela zdarma nebo se zúčastnit tipovačky o kolo Železné Rudy. Ve sportovním areálu Za tratí pak bude připraven bohatý doprovodný program, během kterého zahrají hudební kapely W band a ABBA Stars.

Připraveny budou celkem tři trasy pro pěší (6,5, 15, a 25  km) a dvě trasy pro cyklisty (30 a 55 km). Nejedná se o žádný závod, takže není důležité v kolik hodin se zájemci na své procházky nebo projížďky vydají a kdy se vrátí. Cílem je poznávat a užívat si nádhernou šumavskou přírodu!

Výhody pro registrované

Registrace budou probíhat v pátek 8. září na „íčku“ v Železné Rudě a v sobotu 9. září ve sportovním areálu Za tratí v Železné Rudě a to od 7 do cca 13 hodin. Registrovaní turisté i cyklisté budou moci využívat zajímavé bonusy a navštívit zcela zdarma například Muzeum Šumavy, Muzeum lyžování nebo Moto muzeum v Železné Rudě. Mezi stanicemi Zelená Lhota  a Alžbětín budou také zdarma jezdit vlaky ČD a chybět nesmí ani možnost využít lanovou dráhu Špičák – Hofmanky – Pancíř, kde bude otevřena i rozhledna. Mezi další bonusy patří zapůjčení koloběžek nebo občerstvení v několika šumavských kavárnách a cukrárnách, ochutnávky piva nebo likérů.

Organizátoři mysleli také na děti, které si budou moct užít návštěvu Pohádkové země Brčálník na trase Hojsova Stráž – Železná Ruda. Na své si přijdou také ve sportovním areálu Za tratí, kde bude připraven bohatý doprovodný program.

Doprovodný program ve sportovním areálu Za tratí

U fotbalového hřiště se od 13 do 22 hodin uskuteční doprovodný program pro děti i dospělé. Ti nejmenší se budou moci vydat na dětskou stezku. Ta bude mít celkem 5 stanovišť a děti budou mít za úkol například poznávat železnorudské památky, budou střílet z vodních děl na terče nebo hrát zábavnou hru na dotykových obrazovkách. Po absolvování stezky si za odměnu odnesou malý dárek. Kromě dětské stezky bude na nejmladší turisty a cyklisty čekat obří nafukovací skluzavka, dětský ráj nebo facepainting. Na své si Za tratí přijdou i dospělí, kteří mohou načerpat síly u stánku s občerstvením a poslechnout si známé hity od skupin W band a ABBA Stars. Celým odpolednem a večerem bude provázet moderátor Jiří Poór.

Tipovačka „O kolo Železné Rudy“

Velkým lákadlem proč se již 10. ročníku akce Okolo Železné Rudy zúčastnit bude také možnost zapojit se soutěže „O kolo Železné Rudy“. Při registraci všichni zájemci odpoví na dvě otázky a tím automaticky budou ve hře o luxusní horské kolo. Výherce bude vyhlášen před koncertem ABBA Stars ve 20 hodin!

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Okolo Železné Rudy - 10. ročník mezinárodní cyklo-turistické akce | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Okolo Železné Rudy - 10. ročník mezinárodní cyklo-turistické akce | Šumava Net.CZ