Srdečně vás zveme na divadelní představení jednoho z nejosobitějších herců současného divadla Víti Marčíka, který opět po roce zavítá do Klatov. Tento rok přijede sehrát své výjimečné představení Moravské pašije, ve kterém s nadsázkou a neotřele rekonstruuje velikonoční události.

Vychutnat si budete moci nejen nevšední kulturní zážitek, ale také dobrý pocit z pomoci druhým lidem. Výtěžek ze vstupného bude totiž použit na rozvoj dobrovolnictví u seniorů a dětí na Klatovsku. Zároveň je představení malou odměnou pro dobrovolníky, které Dobrovolnické centrum Adra Klatovy vysílá ke klientům.

Celá akce je podporována Českou spořitelnou, jejíž zaměstnanci budou během akce pořádat dobročinný prodej pečiva.

O atmosféru se kromě divadla postará také neobvyklý prostor Kostela svatého Vavřince, který pro tento den, tedy 27. 3. od 19:00 hod., přestane býti galerií a stane se divadlem.

Předprodej vstupenek bude probíhat od pondělí 9. března v dobrovolnickém centru Klatovy na adrese Podbranská 49 a online na adrese www.falconclub.cz

 

Reklama – Google

Reklama

Klostermannova chata, Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rekreační středisko Rybník, Český les
Country saloon Beňovy
Country saloon Beňovy
Pivovar LYER Modrava
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Penzion Klose
Chata Modrava
Chata Modrava
Komplexní diagnostika v oblasti prsu, zajištění mamografického a ultrazvukového vyšetření. Ultrazvuková vyšetření celého těla.
Rodinný hotel v malebném údolí pod horou Prenet. Krásný výhled. Hřiště pro sport i pro děti, domácí kuchyně. (*I)

Reklama – Google