Autokemping Antýgl Šumava Povydří

Cesta: Úvod

Nabídka

Kontakty

Obec Srní
Autocamping Antýgl
Srní 113
341 92 Kašperské Hory

Telefon: +376 599 331, +420 778 074 738
E-mail: kempantygl@sumava.net

Najdete nás

Antýgl se nachází 30 km od Sušice, směr Modrava.
Doprava je možná autem nebo autobusovou linkou. Autobusová zastávka se nachází přímo v místě.

Antýgl Vám nabízí ubytování ve vlastním stanu, autě, karavanu nebo jen tak pod širákem.

 

Antýgl se nachází uprostřed šumavské přírody mezi obcemi Srní a Modrava v blízkosti řeky Vydry a Hamerského potoka. V areálu se nachází budovy Králováckého dvorce Antýgl datované okolo roku 1523, ještě do loňského roku využívané. Dnes už si je můžete prohlédnout jen z venku. 

  • Z areálu můžete bez problému vyrazit na turistické i cyklovýlety do šumavské přírody. V těsné blízkosti kempu se nachází autobusová zastávka.
  • Součástí kempu je sociální zařízení - toalety a sprchy na mince (5, 10 a 20 Kč).
  • V omezeném počtu nabízíme přípojky na elektrický proud (spíše počítejte s tím, že se na Vás přípojka nedostane - zejména v hlavní sezóně).
  • Příjezd do kempu je možný od 8:00 - 18:00 hod. Recepce bývá otevřena od 8:00 - 19:00 hod (červenec - srpen do 20:00 hod) Přes poledne je hodinová pauza. Po dohodě s recepcí je možný i pozdější příjezd, ale vidíme to neradi.
  • V kempu je možné rozdělávat oheň na již vzniklých ohništích. Dříví je možné zakoupit v recepci.
  • V letošním roce zatím nemůžeme počítat s občerstvením - zatím je v řešení.
  • Rezervace na stany ani karavany nepřijímáme - není v našich silách rezervovat místa, raději se informujte o obsazenosti kempu v den příjezdu během dopoledních hodin.

V období květen umožňujeme parkování karavanům/obytným vozům s vlastním sociálním zařízením - poplatek se hradí v recepci 350,- Kč/noc. Mikrobus/dodávka - 200,- Kč/noc. Příplatek za el. přípojku - 100,- Kč/noc. Voda, výlevka WC k dispozici.

Upozornění: Z důvodu vládního nařízení je kemp až do odvolání uzavřen. Prosím ověřte si vždy telefonicky nebo mailem otvírací dobu kempu pro účely ubytování.

Přejeme Vám nezapomenutelné zážitky ze Šumavy!

  


 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava, Srní - turistické informace, tipy na výlety, ...