SPORTOVNÍ VYŽITÍ | Hotel Šumava, Kašperské Hory

SPORTOVNÍ VYŽITÍ
Cesta: Titulní stránka > SPORTOVNÍ VYŽITÍ

Sportovní vyžití

1 
¨

6

Aktivní dovolená na Šumavě

Letní dovolená na Šumavě 

Zimní dovolená na Šumavě   

Jak už i samotný název hotelu napovídá, nacházíte se na Šumavě a Šumava přímo vybízí k aktivní dovolené. Šumava otevírá dveře mnoha aktivitám a vždy Vás bude doprovázet čerstvým vzduchem a panenskou přírodou. Užijte si aktivní dovolenou v hotelu Šumava!

Hotel Šumava nabízí nepřeberné množství aktivit, které si můžete užívat po celou dobu Vaší dovolené na Šumavě. Svou dovolenou si zaručeně užijete za každého počasí. Pokud máte rádi sport a zábavu je hotel Šumava pro Vás tou správnou volbou. Přímo v areálu hotelu Šumava se nachází sportovní vybavení, které nabízí jen zlomek hotelů na Šumavě.  

Okolí hotelu a Kašperských Hor je jako šité na míru letní turistice a cyklo turistice (hrad Kašperk, šumavská jezera, rozhledna Javorník,…) a samozřejmě také zimní turistice, sjezdovému lyžování (Ski Areál Kašperské Hory 3 km od hotelu) a je zde velký výběr běžeckých stop pro běžkaře.

Ať už si to vše užijete pomocí našich služeb přímo v areálu hotelu Šumava nebo poznáte Šumavu přímo v jejím srdci, vždy si odnesete nezapomenutelný zážitek.V areálu hotelu Šumava naleznete:

 Venkovní bazén s dětským brouzdalištěm

 Fitness - profi stroje značky InSportLine
 Tělocvična s vybavením

 Stolní tenis

 Tenisové kurty s umělým povrchem
 Víceúčelové hřiště s umělým trávníkem

 Golfový trenažer

 Půjčovna horských kol

   

Kompletní ceník sportovních aktivit v hotelu si můžete prohlédnout zde: Ceník Wellness & Sport služeb

Vybavení pro skvělou aktivní dovolenou na horách ...