RELAXAČNÍ CENTRUM | Hotel Šumava, Kašperské Hory

RELAXAČNÍ CENTRUM

Relaxační centrum

Wellness & relaxační centrum v hotelu Šumava

Spokojenost hostů je pro hotel Šumava na prvním místě. Proto se snažíme své služby stále zdokonalovat. Aby pobyt v hotelu Šumava byl příjemným zážitkem skutečně pro všechny, bylo ve čtvrtém patře hotelu vybudováno nové wellness a relaxační centrum.

       

Široká nabídka wellness služeb, ze které si vybere každý a samozřejmě velké prostory pro relaxaci, zaručující naprosté soukromí. V hotelu Šumava již můžete využívat služby, které nabízí jen málo hotelu na celé Šumavě.

                       

Součástí relaxačního centra je venkovní terasa s výhledem do údolí a na bazén hotelu. Na terase mohou hosté pohodlně relaxovat na lehátkách a k dokonalé relaxaci je možné také připravit osvěžující nápoj, zdraví koktejl či pročišťující čaj. 

          

Fotografie našeho nového wellness a relaxačního centra si můžete prohlédnout ve fotogalerii.       


            

Nabídka wellness služeb: 

             

Suchá hydromasážní koupel     
   

Jde o šetrnou vodní masáž, která je prováděna na suchém vodním lůžku. To znamená, že klient leží v lehkém oděvu na suchém lůžku, které je pod gumovým krytem naplněno vodou, ve které pomocí trysek dochází k masáži. Host si může vybrat různé programy masáže a zvolit si i část těla, na které bude masáž prováděna. Tato procedura je vhodná pro unavené a namožené svaly, bolestivé stavy po akutních blokádách páteře a vyčerpaný organismus po velké fyzické námaze. Hydromasáž je skutečným zážitkem pro Vaše tělo!

Lymfodrenáž  


Relaxační přístrojová masáž je osvědčenou metodou, která je v současné době velmi vyhledávána ve všech relaxačních centrech. Napomáhá k odplavení nahromaděných škodlivých látek z těla. Zlepšuje funkci lymfatického a imunitního systému a tím urychluje celkovou regeneraci organismu. Zmírňuje pocity těžkých nohou, napomáhá k odstranění otoků dolních končetin a zmírňuje projevy celulitidy.

Aroma masáž v křesle 

  
Pomocí různých typů masážních funkcí se skutečně blíží „živé“ masáži. Systém má exkluzivní vlastnosti a je všestranný jak v celotělové, tak lokální masáži. Umožňuje nastavení tlakové, hnětací, ale i kombinovanou hnětací a poklepovou masáž. Intenzitu masáže umí přizpůsobit zcela Vašim potřebám. Tím uvolňuje psychické napětí a posiluje adaptační mechanismy.

             

Ozdravné terapie: 

           

Biolampa 

           
Jde o využití světloterapie. Světlo působí jednak povrchově, ale proniká i do tkáně do hloubky 1 – 2,5 cm. Účinky biolampy - rychlejší regenerace postižených tkání, zlepšuje látkovou výměnu, zlepšuje hojení ran, má dobré výsledky při hojení pooperačních jizev, pozitivně působí na ekzémy, opary a akné, zrychluje hojení popálenin, zmenšuje otoky, tlumí bolest, má regenerační účinky na pleť.

Rondo lampa
                   

Pomáhá odstraňovat nepříjemné pocity, které lidé mívají při úbytku přirozeného denního světla. Rondo lampa napomáhá odstraňovat pocit únavy, pomáhá bojovat s pasivitou a špatnou náladou. Vede k posílení imunity a ke zvýšení regeneračních schopností organismu.

Oxygenterapie 

     
Jedná se o vdechování vzduchu obohaceného na 40 až 60 % kyslíkem přiměřeně zvlhčeného, aby nevysoušel sliznice. Přístroj obsahuje krční sadu, která se umístí na hlavu a krk a pomocí oddálené sondy se vhání vzduch do organismu. Tato procedura se doporučuje pokud se cítíte unaveni, nedokážete soustředit na práci, jste unaveni nadměrnou pracovní zátěží. Napomáhá dobrému spánku, podporuje krevní oběh, napomáhá odstranit nečistoty z těla, snižuje důsledky stresu, zvýšení obranyschopnosti organismu.

Infra lampa  

          
Přístroj který využívá infračerveného záření, které vyvolává v tkáni pouze tepelný účinek. Jako zdroj tepelné energie je využíván na artrozy, chronické záněty šlach a úponů, záněty dutin, stavy po extrakci zubů, uklidnění astmatických stavů, podpůrný prostředek k uvolnění před masáží, snižuje bolest a napětí svalové tkáně.

 


Ceník wellness služeb:  

Procedura

Čas

Cena

Suchá hydromasážní koupel

15 min

90 Kč

Lymfodrenáž

30 min

150 Kč

Profi masážní křeslo

15 min

70 Kč

Biolampa

10 min

30 Kč

Světelná terapie (Rondo lampa)

20 min

60 Kč

Oxygenterapie

20 min

80 Kč

Solux

10 min

30 Kč


 

Dále je ve wellness centru k dispozici:
Solná jeskyně 
Finská sauna, infra-sauna 
Whirpool 

Vibrační plošiny Vibrogym 
Relaxační a wellness centrum