NA ZÁVĚR ROKU SLAVNOSTNĚ | Hotel Šumava, Kašperské Hory

NA ZÁVĚR ROKU SLAVNOSTNĚ

Na závěr roku slavnostně


V rámci výjezdního zasedání a porady vedení Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality a speciální skupiny pro boj proti daňové kriminalitě Daňová Kobra, bylo vybraným policistům a policistkám z útvaru předáno ocenění za dosažené výsledky, za věrnost i za mimořádné služby. Významná akce se konala v Hotelu Šumava*** v Kašperských Horách na začátku druhého adventního týdne.

Ředitel útvaru plk. Mgr. Ing. Jaroslav Vild předal tři desítky medailí a pamětních mincí. Mimo jiné vyslovil uznání a poděkování bývalému řediteli útvaru plk. Mgr. Milanovi Komárkovi, a plk. Ing. Michalovi Keřkovi, vedoucímu kanceláře ředitele. V řadě oceněných byli také ti, kteří s ÚOFKF dlouhodobě spolupracují mimo služební činnost.

 

 
Určitě milým překvapením bylo předání pamětní mince řediteli Hotelu Šumava Ing. Jaroslavu Hraničkovi, MIM za dlouhodobou a významnou spolupráci s útvarem.
Ceremoniál moderoval tiskový mluvčí útvaru pplk. Mgr. Jaroslav Ibehej, mezi účastníky nechyběla významná jména z řad policistů, státních zástupců a pracovníků celní a finanční správy. Atmosféru podtrhly slavnostní fanfáry, čestná stráž s praporem ÚOKFK a přítomnost vážených osobností.

-as-