banner
Marie Králíková
V Rybníčkách 908/II
342 01 Sušice
Tel.: 605 215 478
Phone: +420 737 787 201
email: mariewei@seznam.cz

Poloha :
Naše ubytování je určené k rekreačním účelům a nachází se v malé klidné vesnici v srdci Šumavy – v Červené na Šumavě, která je vzdálená cca. 5 km od Kašperských Hor. Dům je situován na návsi a prostranství za domem volně přechází do okolní přírody a naší vlastní obory s daňky.

Pohled

kuchyneUbytování :
Dům je rozdělen na dvě zrcadlově stejně zařízené poloviny s celkovou kapacitou 20 lůžek na celý objekt. Možno objednat ubytování v jedné polovině objektu s 10 lůžky. Vítáme u nás tedy i menší skupiny, o letních prázdninách však preferujeme skupiny větší a pronájem celého objektu.

V prvním patře najdete 3 ložnice s celkem 6 lůžky, obývací pokoj (TV-anténa) se zařízeným kuchyňským koutem (myčka, sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), koupelna s toaletou a sprchový kout s toaletou.
V podkrovíjsou 2 velké místnosti, ložnice se 4 lůžky, obývací pokoj (TV-anténa) s plně vybaveným kuchyňským koutem a sociální zařízení (vana s toaletou).
V přízemí se nachází garáž, sušárna s pračkou, kotelna s kotlem na dřevo (každá polovina má své vlastní ústřední topení).

 

 

Venkovní posezení :
Za domem je volná plocha zaručující soukromí s venkovním posezením pod pergolou s krbem, zatravněné hřiště s fotbalovými bránami s možností využití i na volejbal či nohejbal a kruhový nadzemní bazén (průměr 4,6m a výška 1,1m). Ze zahrady je výhled na oboru s daňky a okolní přírodu.


Součástí sportovního vybaveníjsou pálky na líný tenis, badminton, dále šipky a je zde i stolní tenis, který se za nepříznivého počasí dá přesunout do interiéru budovy.

Hostům je k dispozici venkovní bazén a nově i bezdrátový internet.

 

 

Okolí a tipy na výlety:

    zima
  • Na okraji vesnice se po celý rok v ohradě ze silných kůlů volně pasou bizoni.
  • Možnost pěší turistiky či cykloturistiky po okolí (údolí Zlatého potoka, kamenné moře, keltské opidum Obří hrad, povodí Vydry, Křemelné či Otavy, která je mimo jiné téměř po celý rok sjízdná, Poledník, Březník…).
  • Návštěva muzeí Šumavy či Motocyklů v Kašperských Horách nebo středověkého hradu Kašperk, v Sušici pak například muzejní expozice sirkařství, výstup na rozhledny Svatobor nebo Javorník, v Anníně prohlídku sklářství na Šumavě, v Čeňkově Pile je možné navštívit na soutoku Vydry a Křemelné historickou elektrárnu a dále v Pošumaví i středověký hrad Rábí a Velhartice.
  • V Sušici malé i velké zabaví lanový park nebo terénní koloběžky. Při nepřízni počasí můžete navštívit krytý bazén se saunou. Další alternativu představuje i lezecká stěna na zimním stadionu. Na Kašperských Horách můžete navštívit sportovní halu či Šumavské lázně.
  • V zimním období jsou v okolí udržované běžecké trasy, nejbližší vlek se nachází v Kašperských Horách a náročnějším lyžařům jistě postačí lyžařský areál Zadov-Churáňov vzdálený cca. 25 km. Všechny vleky v okolí nabízejí také noční lyžování.

Doprava :
Ve školním období lze použít k běžné dopravě mikrobus, který za poplatek 25,- Kč ráno odváží školáky na Kašperské Hory a odpoledne jede zpět na Červenou.

Ceník & objednávka pobytu :

Ceník
 Pobyt 4 a více nocí:  Pobyt 3 a méně nocí:
 osoba/noc  400,- Kč  osoba/noc  500,- Kč
       
 Silvestr (polovina objektu, 10 lůžek)  Silvestr (celý objekt, 20 lůžek)
 počítá se 1 týden  20 000,- Kč  počítá se 1 týden  45  000,- Kč
       
 Dítě do 3 let  ZDARMA
 Dítě do 12 let  200,- Kč
 Domácí mazlíček  50,- Kč
 V případě jakýchkoliv dotazů, či zájmu o ubytování mne neváhejte kontaktovat.

Vzdušné 10 Kč na osobu na den není v ceně. Nutno dle délky pobytu připočítat.
Pobyt je nutné uhradit dopředu převodem na účet. Při potvrzení rezervace je splatná polovina ceny pobytu a týden před nástupem druhá.
Jméno  
E-mail, kontakt  

  

Z důvodu vytopení objektu, musí zájemce v zimních měsících dát vědět, nejméně týden dopředu o svém úmyslu strávit zde pár dní svého volna.

Umístění na Šumavě :

MAPA
Turistické informace o Šumavě, přehledy zajímavých míst, aktuální kulturní a sportovní tipy, naleznete na Informačním serveru ŠumavaNet.CZ
[CNW:Counter]