VZKAZY - NÁVŠTĚVNÍ KNIHA | TRIATLON KLUB KLATOVY - AUTHOR KRÁL ŠUMAVY

VZKAZY - NÁVŠTĚVNÍ KNIHA
Cesta: Titulní stránka > Názory

Vzkazy - návštěvní kniha

Zde můžete zapsat svůj názor :

Jméno     E-mailKontrolní kód - prosíme, přepište
Kontrolní kód proti spamu - prosíme, přepište
Přečíst (přespellovat) kód - Speak the code
Změna kontroního kódu - Change the code
»


     
Předchozí ( Strana 1/157 ) Následující
( 07.09.17 , 06:46 hod. )
Dušan
Zdravím. Prosím vás, vytváří se letos dvd z mtb? Nikde jsem zatím neviděl odkaz nebo jsem přehlédl..? Děkuji.
( 30.08.17 , 20:50 hod. )
Mirek
Děkuji za doplnění výsledků a prosím o zařazení na konec, protože jsme nejeli Zhůří (přijeli po čase)ale rovnou na Srní s Lubošem. A prosím o doplnění kolegy Luboše Dopity st.č. 57. Dle On line výsledků má MU  -0:33:29,7 ; MÚ 2 0:48:53,1; MÚ 3 - přijel cca 3 minuty přede mnou (místo Zhůří rovnou Srní -není on line čas). MÚ 4 - 0:14:19,7
( 28.08.17 , 20:52 hod. )
Kolbaba
Díky pořadatelům, že navzdory četnickým bodákům nenechají Krále zahynout. Letos to bylo lepší než loni a doufám, že horší než napřesrok. Přimlouvám se za změření a zveřejnění celkového času jízdy. Tím bychom se posunuli blíže k pojmu maraton.
( 28.08.17 , 14:23 hod. )
vt
Prima akce, stale neprestavam doufat v plnohodnotneho Krale, ale i tato forma je zajimava. Co pristi rok protahnout vyjizdku na Spicak nebo Pancir? ;-)
( 27.08.17 , 22:28 hod. )
Mirek
startovní  číslo 30 - také nemám změřený 3 MÚ Myší domky - Srní ( ač jsem byl ubezpečen organizátory že ANO a upozorňoval jsem je, že tam už snímač nebyl) tak i na 4 MÚ - kdy snímače pípli, kolega co jel přede mnou čas má, já ve výsledcích NE. Ale věřím že dojde začátkem týdne ke kontrole a korekci výsledků...Nestíhali jsme časový limit !!!
( 27.08.17 , 22:23 hod. )
Koník
SUPER, SUPER, SUPER.... potoky našeho potu zalily silnice na tratích Krále Šumavy... Nádherný den a bohužel malá účast silničářů na Legendě... Děkuji organizátorům, pořadatelům, obsluze občerstvovaček, mechanikovi , prostě DÍKY, že jste pro nás Krále připravili!! Díky !!! Kdy se člověk projede na Horské Kvildě při 30°C!  I ta forma tohoto závodu má své kouzlo a nespoléhá jen na jízdu v háku a cílový sprint... Je spravedlivější za výkon, ale valící balík má také své kouzlo... Těším se za rok znovu. Poděkování i od "pana Luboše" a řady dalších účstníků
( 27.08.17 , 21:28 hod. )
Radim
Také se připojuji s díky pořadatelům! Stávající forma je celkem zajímavá, jen ten první měřený úsek a přejezd z něj nad Keply měl místy dost mizerný povrch (tráva, šotolina, kamínky), příště bych jej radši nahradil nějakým jiným úsekem (klidně třeba Velhartice, Zámyšl jako loni). Poslední připomínka k absolutním výsledkům dlouhé trasy - pod odkazem se skrývají výsledky z trasy krátké. Děkuji za opravu.
( 27.08.17 , 16:15 hod. )
Matěj
Krále jsem se zúčastnil už po osmnácté (počítám do toho i ty roky kdy se to jelo neoficiálně a cíl, byl na hřišti v Lubech, nebo v pivovaře v Bezděkově). Pokud jsem se zúčastnil, byl jsem vždy uveden ve výsledkové listině (třeba jako NC). Letos jsem dojel suverénně poslední (léta nezastavíš...), ale celou trať jsem poctivě zdolal! A projel všechny měřené úseky. Je možné, že na Srní jsem zamířil přímo k bufetu a minul časomíru, ale protože jsem nějaké písknutí zaslechl, domníval jsem se, že jsem to projel.  Proto mě mrzí (nechci říci se..), že  nejsem ve výsledcích alespoň jako neklasifikovaný. Startovní číslo 157
( 26.08.17 , 22:53 hod. )
Pavel Bart.
Zdravím všechny a pořadatele obzvlášť,
letos opět paráda, i tato forma má něco do sebe a krom tradičních známých míst letos extra díky za úsek Divišovice Šukačka:) - hodně povedená výživa, ten závěr byl u mě hodně o morálu:)
( 26.08.17 , 22:23 hod. )
Vaclav
Díky pořadatelům za skvelou akci! Příští rok opět rád přijedou! Díky!
( 15.08.17 , 06:03 hod. )
Martin
Přehled všech měřených úseků na AUTHOR Král Šumavy ROAD 2017
https://www.strava.com/segments/15499175
https://www.strava.com/segments/15616074
https://www.strava.com/segments/15673197
https://www.strava.com/segments/15673284
https://www.strava.com/segments/15733359

( 10.08.17 , 21:10 hod. )
Martin
Sprchy jsou v připravené - blízko náměstí (sokolovna)
( 09.08.17 , 12:20 hod. )
Mik
Dobrý den.
Možnost umytí, sprchování po dojezdu nebude možná?
Děkuji
M.
( 08.08.17 , 19:45 hod. )
Martin
Dobrý den všem, vzhledem k finalizaci povolení všech průjezdů vám zatím mohu nabídnout finální trasy v náhledu...185 Km - https://mapy.cz/s/1VINE
120 Km - https://mapy.cz/s/1VIMv . Jednotlivé měřené úseky budeme mít přesně potvrzené do konce tohoto týdne.
( 07.08.17 , 12:47 hod. )
Jiří Palouš
Dobrý den,mám dotaz.Kdy zveřejníte slibovanou mapu AKŠ Road .V propozicich slibujete,že se na oficiálních stránkách objeví v první polovině července,ale už je srpen a stále nic.Děkuji za případné informace. Jiří Palouš.
( 06.08.17 , 17:18 hod. )
Mirek
Skromný dotaz, kdy budou zveřejněny mapy a profily  MÚ.... zatím vím o prvních dvou MÚ dlouhé. Díky
( 02.08.17 , 08:16 hod. )
Franta Truhla
Miroslave, pokud jsou jich stovky, jmenujte alespoň 2 v Plzeňském kraji. Děkuji
( 31.07.17 , 10:40 hod. )
Vodička Miroslav
Dotaz na organizátory. Proč jde na jiných místech  v republice uskutečnit desítky, ne-li stovky podobných závodů a Král Šumavy s obrovskou tradicí má problémy. Celou dobu (několik let) co tuto problematiku sleduji si myslím, že chyba je v nediplomatickém jednání. Pokud se mílím, tak se zároveň touto cestou omlouvám. Přeji vám aby se Král Šumavy dostal do kalendáře jako silniční závod se vším co k tomu patří.Děkuji za pozornost. Mirek
( 17.06.17 , 09:51 hod. )
Jana Uhrová
Zdravim pořadatele silničního Krále Šumavy.Mám takový menší dotaz.Přijedeme s přítelem jižn po desáté na tuto vrcholnou akci léta do Klatov.Vždy jsme byli u Vas zpokojeni.Podporovali jsme Vás i v letech, kdy se Kral nejezdil jako závod.Jelikož jseme ve věku kdy pro nas nejsou stanoveny naše kategorie,zajímalo by mne zda se vratíte k bívalém   sistemu hodnocení.Toto třeba doře funguje u MTB.Děkuji odpověď Jana.
( 15.06.17 , 20:50 hod. )
Michal
Po přečtení propozic silničního krále mě ovládlo zklamání. To hlavně z toho důvodu, že oproti loňsku nenastala žádná změna. Loni jsem silničního krále jel. S podobou trati se nedá nic dělat z důvodu zatvrzelosti příslušných orgánů, ale doufal jsem, že nastane změna v organizaci závodu. Loni jsem nečekal zázraky a spoustu nedosatků přičítal krátké době, kterou měli organizátoři na přípravu. Rok se s rokem sešel a nic se bohužel nezměnilo. Dost mi vadilo to, že nebyl měřící koberec ani na startu ani v cíli. Celkový čas by jistě neurčoval pořadí cyklistů a cyklistek, ale do výsledkové listiny by měl být zařazen pouze ten závodník, který projede jak startem, tak dojede i do cíle. Bohužel vím, že loni tomu tak nebylo. Spousta místních cyklistů do cíle vůbec nedojela a po posledním měřeném úseku zamířila k domovu. Myslím si, že se objevili i jezdci, co neprojeli ani startem a do závodu se zapojili cestou. Takže jakápak trasa 185 km, když to pro někoho znamená 136 km? Rovněž pohled na vyhlášení vítězů byl velice tristní. Hrstka rodinných příslušníků před pódiem a hlášení do repráků na prázdné náměstí. Alespoň jakási losovaná tombola by jistě přilákala více účastníků a přiměla i několik dalších, aby dojeli alespoň do cíle. Vyhlášení vítězů by pak působilo mnohem lepším dojmem.
Silničního Krále Šumavy mám rád. Zůčastnil jsem se ho již 15x. Nikdy jsem nebojoval o pódium, ale užíval si krásnou přírodu a atmosféru závodu. Výše popsané jsou však hlavní důvody toho, proč letos po mnoha letech Krále Šumavy vynechám. Snad se v budoucnu něco změní a budu mít opět důvod do Klatov přijet. Díky za roky minulé.
Předchozí ( Strana 1/157 ) Následující
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava - turistické informace, tipy na výlety, ...