Penzion Vyhlídka
Hojsova Stráž, Šumava (950m.n.m.)

Rodinný penzion Vyhlídka najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko Železné Rudy, v klidném a romantickém prostředí šumavských lesů na okraji Národního parku Šumava.

Ubytování služby:

Penzion nabízí ubytování v pokojích s vlastní sprchou a WC, jedná se o 4, 3 , 2 lůžkové pokoje a o dvojpokoj 4 + 2 (vhodný pro rodiny).

Dle vlastních potřeb můžete využít dalšího zařízení penzionu. K dispozici je restaurace a nekuřácká jídelna, která se může změnit v učebnu, hernu, taneční parket…. . Nabízíme místnost s možností zapůjčení her (šachy,člověče…) a spoustou hraček pro naše nejmenší, dále je k dispozici i sauna.

V letních měsících má co nabídnout naše velká udržovaná zahrada, kde máme bazén (6,5x3,5) , dětský koutek s pískovištěm, dřevěnými hračkami, houpačkami a spoustou místa na dovádění na zdravém horském vzduchu.

Na zahradě je dále travnaté hřiště (5x10m), také zde najdete zahradní posezení s grilem, ohništěm a krbem, který může posloužit i k přípravě prasátka. To je možné zajistit po včasné dohodě.

Pokud by našim návštěvníkům nestačil prostor zahrady, mohou se plynule, aniž by si něčeho všimli, přesunout ze zahrady do lesa, kde je možnost sběru hub, borůvek, brusinek, šišek, dřeva, pro každého to, co ho láká.

Stravování

Náš penzion nabízí ubytování se snídaní či polopenzí, v penzionu nelze vařit individuálně. K dispozici je celodenně restaurace v penzionu, ve které podáváme hotová jídla, minutky a různé laskominy... Naše kuchyně je ryze domácí, v našem jídelníčku se objevují i těstoviny, ryby, bezmasá jídla. Vaříme kuchyni staré Šumavy.

Jsme připraveni poskytnout (po dohodě) stravu i pro strávníky s různými druhy omezení (například s bezlepkovou dietou, alergickou dietou, vegetariány atd.)

Naše jídelna je připravena i na nejmenší strávníky, jsou zde dětské stoličky, možnost si pohrát, pohoupat se, aby si rodiče mohli v klidu posedět a jejich dětičky se nenudily.

 • Jak a kudy k nám ...
 • Možnosti turistiky a sportu
 • Ceník:

  Ceník ubytování  Virtuální prohlídka zde...

  Jsme držitelem certifikátu k užívání značky Šumava originální produkt.

  Kontakt :

  Penzion Vyhlídka
  340 22 Hojsova Stráž 7

  Tel.: 376 390 114, 604 501 287
  Fax: 376 390 114
  E-mail: htrskova@tiscali.cz

  Dotaz či poptávku nám můžete zaslat pomocí následujícího formuláře :

  E-mail *
  Jméno  *
  Tel. *
  Typ pokoje *
  Váš dotaz / poptávka:
  Penzion Vyhlídka
  Hojsova Stráž, Šumava
  Pohled zvenku
  Krajina
  Pokoj
  Pokoj
  .Pokoj
  Restaurace
  Bazén
  [CNW:Counter]