ZÁKLADNÍ INFORMACE | OBECNÍ ÚŘAD HEJNÁ

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Základní informace

Elektronická podatelna obce Hejná je určena pro příjem podání učiněných v elektronické podobě na Obecní úřad Hejná. Elektronická podání přijatá prostřednictvím elektronické podatelny a splňující předepsané náležitosti úřad vyřizuje stejnými postupy a ve stejných lhůtách jako podání neelektronická.

Podání opatřená zaručeným elektronickým podpisem posílejte na e-mailovou adresu obechejna@sumavanet.cz

Předepsané formáty elektronického podání:

Elektronické podání může být učiněno pouze v textovém standardu rtf s příponou .rtf nebo jako prostý text (cp 852,1250) s příponou .txt, případně ve formátu Adobe Portable Document Format s příponou .pdf. Obrázky vkládané jako přílohy k podáním mohou být ve formátech .gif nebo .jpg. Při použití jiných formátů nebude elektronická podatelna způsobilá tato podání přijmout. Velikost příloh je omezena na 1 MB.

Elektronická podání na technických nosičích dat (disketa 3,5", CD-ROM) lze přímo předávat do podatelny Obecního úřadu Hejná, Hejná 70, Horažďovice, a to v době:

pondělí  9:00- 12.00 
středa  13.00 - 17.00 

V žádném případě nepřipojujte samospustitelné soubory! Samospustitelné soubory budou antivirovým programem okamžitě při zjištění jejich výskytu smazány.

Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Obecní úřad Hejná | Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ