ZASTUPITELSTVO MĚSTA | MĚSTSKÝ ÚŘAD NÝRSKO

ZASTUPITELSTVO MĚSTA
Nýrsko - Turistika, sport a zábava po celý rok
V Nýrsku se nabudete nudit ani na jaře a na podzim
Nýrsko - Ráj cyklistů a turistů pro sport i relax

Zastupitelstvo města

Volební období 2014-2018

Pořadí podle počtu hlasů

Jméno

Popis

1.

Vítovec Miroslav

kandidát za Volba pro Nýrsko a spádové obce

2.

Rubáš Miloslav, Ing.

kandidát za Volba pro Nýrsko a spádové obce

3.

Stránský Pavel

kandidát za Volba pro Nýrsko a spádové obce

4.

Pavlík Ivan, Mgr.

kandidát za Volba pro Nýrsko a spádové obce

5.

Janovský Petr, Ing.

kandidát za Volba pro Nýrsko a spádové obce

6.

Hladíková Soňa, Bc.

kandidát za Volba pro Nýrsko a spádové obce

7.

Kolář Jan

kandidát za Volba pro Nýrsko a spádové obce

8.

Irlbeková Miroslava, Ing. Bc.

kandidát za ANO 2011

9.

Šťasta Josef

kandidát za ANO 2011

10.

Bunda Vojtěch, Mgr.

kandidát za ANO 2011

11.

Svejkovský Jiří, Ing.

kandidát za KDU – ČSL

12.

Šlenc Miroslav

kandidát za ČSSD

13.

Heflerová Miloslava

kandidát za KSČM

Volební období 2010-2014

Pořadí podle počtu hlasů

Jméno

Popis

1.

Rubáš Miloslav Ing.

kandidát za ODS, člen ODS,

2.

Vítovec Miroslav

kandidát za ODS, bez politické příslušnosti ,

3.

Pavlík Ivan Mgr.

kandidát za ODS, bez politické příslušnosti,

4.

Janovský Petr, Ing.

kandidát za ODS, bez politické příslušnosti,

5.

Brada Jan Ing.

kandidát za ODS, bez politické příslušnosti,

6.

Bechyňová Eva

kandidátka za ODS, bez politické příslušnosti,

7.

Kolář Jan

kandidát za ODS, člen ODS,

8.

Svejkovský Jiří Ing.

kandidát za KDU-ČSL, člen KDU-ČSL,

9.

Heflerová Miloslava

kandidátka za KSČM, bez politické příslušnosti,

10.

Polanský Jindřich

kandidát za ČSSD, člen ČSSD,

11.

Šlenc Miroslav

kandidát za ČSSD, bez politické příslušnosti,

12.

Junek Miloslav

kandidát za KSČM, člen KSČM,

13.

Hošková Jana

kandidátka za KDU-ČSL, bez politické příslušnosti,

Volební období 2006-2010

Pořadí

Jméno

Popis

1.

Rubáš Miloslav Ing.

kandidát za ODS, člen ODS,

2.

Vítovec Miroslav

kandidát za ODS, bez politické příslušnosti ,

3.

Janovský Petr Ing.

kandidát za ODS, bez politické příslušnosti,

4.

Pavlík Ivan Mgr.

kandidát za ODS, bez politické příslušnosti,

5.

Brada Jan Ing.

kandidát za ODS, bez politické příslušnosti,

6.

Mašek Petr

kandidát za ODS, bez politické příslušnosti,

7.

Kolář Jan

kandidát za ODS, člen ODS,

8.

Bechyňová Eva

kandidátka za ODS, bez politické příslušnosti,

9.

Heflerová Miloslava

kandidátka za KSČM, bez politické příslušnosti,

10.

Junek Miloslav

kandidát za KSČM, člen KSČM,

11.

Svejkovský Jiří Ing.

kandidát za ČSNS 2005, bez politické příslušnosti,

12.

Kubát Jaroslav

kandidát za SNK ED, bez politické příslušnosti,

13.

Polanský Jindřich

kandidát za ČSSD, člen ČSSD,