Seznam členů klubu podle délky členství

Josef Švára   Klatovy,CZ   e-mail : svara1@email.cz , WWW : www.mujweb.cz/www/pcprof
Alois ADAMEC   PROTIVÍN   e-mail : aadamec@volny.cz
Organizace Klub psychotroniky a UFO   Plzeň, Borská 19, 320 22   e-mail : kpufo@atlas.cz , WWW : http://www.central.cz/kpufo
MUDr. Marika Nártová   Na Dolinách 38, 147 00 Praha 4, Podolí   e-mail : nartova@centrum.cz
Kašperské Hory   
Jan Mašek   Praha   e-mail : projekt@cdfe.cz , WWW : www.cdfe.cz
ITC Železná Ruda   Javorská 154, 340 04 Železná Ruda    , WWW : sumava.net/itcruda
Jan Gilian   PLZEŇ
Ing. Jan Koutný   Praha 10   e-mail : jan.koutny@post.cz
Ing. Josef Lípa   Domažlice   e-mail : jol@atlas.cz
PSS Klatovy   Denisova 105/I, 339 01 Klatovy   e-mail : PSS.KT@iol.cz , WWW : klatovynet.cz/pss
Josef Vácha   Městský úřad Horažďovice, Mírové náměstí   e-mail : murad@horazdovice.cz , WWW : sumavanet.cz/horazdovice
Lukas Fiker   Praha, CZ   e-mail : lufi@vscht.cz
SPORTHOTEL OLYMPIA   Zadov 349, 384 73 Stachy   e-mail : info@sporthotelolympia.cz , WWW : www.sporthotelolympia.cz
Jiri Matl   Praha   e-mail : jirimatl@email.cz
Bára Ježková     e-mail : jezbar@centrum.cz
Jan Malík     e-mail : jancmalik@yahoo.com
Obec Hrádek u Sušice   Hrádek u Sušice 78   e-mail : ou@hradek.jz.cz
Roman Lostak   Teplice, Česko   e-mail : roman@lostak.com , WWW : http://www.lostak.com/
Veronika Opluštilová   Chomutov, Česko   e-mail : v.o@email.cz
Amber Hotel Kuba, Kubova Huť   Kubova huť 16, 385 01 Vimperk   e-mail : kuba@lconsulting.cz , WWW : www.lconsulting.cz/hotely/kuba.htm
Katka Uchytilová   Tyršova 476,Kamenice nad Lipou,ČR   e-mail : kaqa@post.cz
MUDr. Anna Kubátová   Klatovy   e-mail : ohsklatovyEPI@iol.cz , WWW : klatovy.cz/ohs
Zdeněk Havlíček   Plzeň   e-mail : zdehavlicek@seznam.cz
PhDr. Jan Mašek, Ph.D.   Plasy, Plzeň   e-mail : masekjan@kvk.zcu.cz , WWW : http://masekjan.zcu.cz
Václav Urbánek   Čkyně   e-mail : vaclav.urbanek@mujbox.cz
Bc Lenka Thomayerová   Domažlice   e-mail : Lenka.Thomayerova@etnetera.cz
Agropodnik Domažlice a.s.   Masarykova 523, 344 89 Domažlice   e-mail : agropodnik@agropodnik.cz
Ing. Petr Hudičák   Ledenice,Čechy   e-mail : petr.hudicak@sendme.cz
Mgr. Pavel Vanis     e-mail : pavel.vanis@vugtk.cz , WWW : http://www.vugtk.cz/~vanis
Měsíčník Rozhled   Vídeňská 218, 339 01 Klatovy   e-mail : redakce@vmi-rozhled.cz , WWW : www.vmi-rozhled.cz
Aleš Pokorný   Praha   e-mail : a.pokorny@prg.kap.cz
JAN PESER   
Ing. Zbyněk Klose   Kubova Huť   e-mail : klose@boubin.cz , WWW : boubin.cz/klose
Ing. Jiří Kadera   Blížejov, Kašperské Hory   e-mail : j.kadera@atlas.cz
Vladan Ráz     e-mail : albis@seznam.cz
Filip Filo     e-mail : filipfilo@volny.cz
Fithotel FUFERNA   Sušice    , WWW : sumava.net/fuferna
Hotely HORIZONT ***   Špičák 126, 340 04 Železná Ruda   e-mail : sales@horizont.oreahotels.cz , WWW : horizont.sumava.net
Mgr Vítězslav Šklebený   Klatovy   e-mail : sklebeny@szskt.ipnet.cz
Prof.Ing. Radomír Mrkva   Brno   e-mail : Mrkva@mendelu.cz
Pavel Strolený     e-mail : stroleny@cbox.cz
Městský úřad Nýrsko   Náměstí 12, 340 22 Nýrsko   e-mail : MU_Nyrsko@plz.pvtnet.cz , WWW : sumavanet.cz/munyrsko
Pavel Kosmata   Vodňany   e-mail : kosmata@dkv.cbe.cdrail.cz , WWW : http://www.geocities.com/pkosmata
Lukáš Matějka   Lipová 549 Klatovy   e-mail : Lukina.M@sezna.cz
REKAP Kompletní reklamní servis  K letišti 441, 339 01 Klatovy
Obec Vacov   384 86 Vacov   e-mail : knih.vacov@iol.cz , WWW : www.vacov.cz
SOU a OU Sušice   Poštovní 9, Sušice   e-mail : souaou@sousus.cz , WWW : susicenet.cz/sousus
Jana Konopová   Praha   e-mail : konopova@seznam.cz
Vladimír Bílek     e-mail : Cejvik@email.cz , WWW : www.cejvik.zde.cz
Ing. Daniel Malota   Praha   e-mail : malotad@seznam.cz
Roman Raišl   
HC Klatovy Hokejová přípravka   Klatovy    , WWW : klatovy.cz/hokejpripravka
Obecní úřad Stachy     e-mail : stachy@razdva.cz
Ing. Jiří Franc   Blatná, CZ   e-mail : castore@quick.cz
Petr J. Ouředník   Vimperk, Pasovská ul.   e-mail : indians@atlas.cz
Ing. Jan Šofra   Praha 4   e-mail : jan.sofra@atlas.cz
Autospol Plus s.r.o.   Strakonická 366, Horažďovice
Jan Peser   
pan jan kolář   Klatovy CR   e-mail : Xjkolar@atlas.cz
TJ Sušice   342 01 Sušice 2
Triatlon Klub Klatovy   POB 280, 33901 Klatovy 1   e-mail : triatlon@sumavanet.cz , WWW : sumavanet.cz/triatlon
Informační Centrum   Sušice Náměstí Svobody   e-mail : insup@sendme.cz
Mgr. Lukas Vales   Klatovy,CR   e-mail : valesl@centrum.cz
Městský úřad Horažďovice   Mírové náměstí 1, Horažďovice   e-mail : 0187 / 51 27 30 , 51 26 01 , WWW : sumavanet.cz/muhd
Milan Pavlík     e-mail : majke@post.cz
Bedřich Danda   Praha 6   e-mail : autokultura@volny.cz
Pavel Miškovský   Klatovy   e-mail : miskovsky@ufo.cz
DiS. Jan Kocián   Studentská 615, Sušice, 342 01   e-mail : kanada.sex@post.cz
pavel kohár     e-mail : vlasta@sendme.cz
ZAS Koloveč   Tyršova 146, 345 43 Koloveč    , WWW : www.sumava.net/zaskolovec
Bohumil Krutiš     e-mail : krutis@email.cz
Stanislav Haviar   Klatovy, ČR   e-mail : SBHbagr@quick.cz
Stanislav Haviar   Klatovy   e-mail : SBHbagr@quick,cz
Střední zdravotnická škola   Kollárova 444, 339 67 Klatovy 3   e-mail : skola@szskt.ipnet.cz , WWW : klatovy.cz/zdravotka
Kateřina Hekrdlová   Praha   e-mail : Hekrdlova.Katerina@cdh.nkp.cz
PhDr Oto Novotny   Praha 10 CR   e-mail : novotny@stemmark.cz
Hynek Zoubek   Praha   e-mail : zoubek@atlas.cz
Sore Throat   Klatovy   e-mail : sore_throat@post.cz
Mgr. Vladimíra Kunešová   Prachatice,SNP 560   e-mail : kunesova@cmail.cz , WWW : bude
Petr Zahradník     e-mail : pzahradnik13@volny.cz
Katerina Blahova   
Michal Ruš     e-mail : zividosli@email.cz , WWW : http://sweb.cz/zividosli
Integrovaná střední škola Klatovy   Voříškova 823, 339 01 Klatovy   e-mail : iss.klatovy@investtel.cz , WWW : klatovy.cz/iss
MKS Klatovy   Domažlická 767, Klatovy
INGO HOTEL ARNIKA   Kubova Huť    , WWW : www.hotel-arnika.cz
DDM Klatovy   Havlíčkova 43, Klatovy IV   e-mail : ddm@klatovy.cz , WWW : ddm.klatovy.cz
Otakar Jánský   Dobevská 2/876, 143 00 Praha 4   e-mail : Otakar.Jansky@seznam.cz
PNEU-CAR spol. s r.o.   Sušice, Klatovy   e-mail : hyundaisu@ipnet.cz
Ing. Jaroslav Marek   Praha   e-mail : j.marek37@seznam.cz
DDM Nýrsko   Bezručova 156, 340 22 Nýrsko   e-mail : ddmnyrsko@mybox.cz , WWW : sumava.net/nyrsko/ddm
Mgr. Miroslav Růžička   Hradek 201   e-mail : m_ruzicka@gym.gasos-ro.cz
Rudolf&Václava Sojkovi   Klatovy   e-mail : nela@cmail.cz , WWW : www.klatovynet.cz/pension-nela
Základní škola Nýrsko, Školni ul.   Nýrsko   e-mail : zsnyrsko@investtel.cz , WWW : sumava.net/nyrsko/zsskolni
Základní umělecká škola Nýrsko   Čs. legií 373, Nýrsko    , WWW : sumava.net/nyrsko/zus
Country saloon Beňovy   Klatovy - Beňovy čp. 8    , WWW : sumava.net/saloonbenovy
Ing. Petr Vlcek   Plzeň - ČR   e-mail : vlcekp.u.spse@spse.pilsedu.cz , WWW : http://mujweb.cz/www/pevlk
Pension Rychtář   
Galerie Klatovy / Klenová   Klenová 1, 340 21 Janovice nad Úhlavou   e-mail : info@galerie-klatovy.cz , WWW : www.galerie-klatovy.cz
Penzion Bystrina   Čeňkova Pila


Stránka 2 z 24

Předchozí stránkaNásledující stránka
Na začátekNa konec