Parkourové hřiště ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Parkourové hřiště ve Volarech | Šumava Net.CZ

Parkourové hřiště ve Volarech | Šumava Net.CZ

Parkourové hřiště ve Volarech je první svého druhu v Jihočeském kraji.

Krátce po obědě prvního školního dne se za základní školou sešla veřejnost a zejména děti, aby spolu s vedením města a zástupci firmy ONYX WOOD otevřely parkourové hřiště. Toto je první v jihočeském kraji a nabízí, sportovní vyžití jak velkým, tak malým, aktivním sportovcům i těm co si chtějí jen protáhnout těla.

Krátce po 13.00 hodin přivítala a poděkovala široké veřejnosti a dětem za to, v jak velkém počtu přišli. Uvedla, že před prázdninami si dali na radnici slib, že hřiště bude po jejich skončení hotové a slova se stala skutkem. Hřiště vybudovala prachatická firma ONYX WOOD, a celé jej zaplatilo město Volary ze svého rozpočtu. Po úvodních slovech a poděkování představila Martina Pospíšilová ing. Jana Bicana jednatele společnosti.

Poděkovala za rychlost a sama byla překvapena, jaké překážky to jsou. Po té promluvil ing. Jan Bican, který na úvod řekl, že tak velký zájem nečekal a představil dva borce Radka Keclíka a Ondru Rapffaela, kteří předvedli jaké triky se dají provádět. Pan Bican vysvětlil, jak se dá cvičit a co vše se dá provádět. To vše je na panelu, kde jsou cviky znázorněny a zejména přes chytrý telefon a QR kód se zobrazí celá sestava a to se na jednotlivých překážkách cvičí.  Jde o sestavy zajímavých prvků a hřiště může využít prakticky každý. Po úvodních slovech přestřihla starostka Martina Pospíšilová spolu s panem Janem Bicanem pásku a hřiště tak společně uvedli do provozu.

Po tomto aktu následovala ukázka již zmíněných borců a byly to triky, při kterých se tajil dech. No tohle bych zrovna nedoporučoval. Oběma mladým mužům se dostalo velkého aplausu a po jejich ukázce následoval trénink, který pro děti Ondra a Radek připravili. Škoda, jen, že počasí vše zkrátilo, neboť silná dešťová překážka neumožnila využít všechny překážky.

Součástí akce byla veřejná sbírka sbírka pro zraněného sportovce Štefana Kanaloše, výtěžek bude použit  pro automobil, který je upraven pro vozíčkáře.

Ladislav | Beran.

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Parkourové hřiště ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Parkourové hřiště ve Volarech | Šumava Net.CZ