Slavnostní koncert souboru Musica Lucis Praga | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Slavnostní koncert souboru Musica Lucis Praga | Šumava Net.CZ

Slavnostní koncert souboru Musica Lucis Praga | Šumava Net.CZ
Léto 2017 s Musica Lucis Praga  

Více než desítku let nás soubor MUSICA LUCIS PRAGA úspěšně přesvědčuje o tom, že k létu na Šumavě patří kultura, především hudba. Léto je dobou, kdy se běžný pracovní rytmus zvolňuje a lidé svůj čas více věnují odpočinku a regeneraci svých tělesných i duševních sil.

Ideálním prostředím je k tomu právě krajina a příroda kouzelných jihozápadních Čech. V tomto blahodárném prostředí a v čase všeobecného zklidnění může snad ještě s větší účinností působit právě osvěžující krása umění. Z tohoto vědomí pramení vytrvalá snaha členů souboru MLP obohacovat svou hudbou letní kulturní nabídku v turisticky vyhledávaných místech kraje.

Touto svou aktivitou vzdávají naši hudebníci hold své zamilované Šumavě a zároveň zažívají radost z toho, že mohou rozdávat krásu hudby všem těm, kteří na jejich letní koncerty zavítají, ať jsou to četní letní návštěvníci nebo domácí obyvatelé.

Je třeba vidět, že tento „dárek z lásky“ není samozřejmostí, neboť své letní koncerty naši hudebníci konají mimo své náročné profesní vytížení v Symfonickém orchestru Českého rozhlasu v Praze nebo v České filharmonii a to ve svém velmi omezeném volném čase.

Zvláště je třeba připomenout, že každoroční letní festival tohoto souboru by se sotva mohl uskutečňovat nebýt organizačního úsilí rodiny Mentzlovy, Šumavského kulturního spolku a zejména podpory firmy BELIMO.CZ.  

Desetičlenný smyčcový orchestr tradičně spolupracuje s vynikajícími sólisty jako například s houslistou Václavem Hudečkem, flétnisty Jiřím Stivínem a Markétou Stivínovou, saxofonistou  Felixem Slováčkem mladším či varhanicí Markétou Schley Reindlovou.

Letos se za letními koncerty Musica Lucis Praga můžeme vydat do Kašperských Hor, Nezamyslic, Nezdic na Šumavě, Kvildy ale i do jihočeské Třeboně nebo Rožďalovic u Nymburka.

(vh)

Sdílejte:

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Slavnostní koncert souboru Musica Lucis Praga | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Slavnostní koncert souboru Musica Lucis Praga | Šumava Net.CZ