Koncert ZUŠ ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Koncert ZUŠ ve Volarech | Šumava Net.CZ

Koncert ZUŠ ve Volarech | Šumava Net.CZ

Medardova kápě do Volar nepřišla, ale volarská ZUŠ navlékla na jeho pramenitou nit 16. korálků.

Tradičně v červnu se volarská umělecká škola prezentuje velkým koncertem. Ten letos připadl na svatého Medarda a nebyla to samá voda, ale samé krásné tóny, které se linuly z místního kina, kde koncert proběhl.

Úvod patřil mladým trubačům, kteří tradičně fanfárou koncert zahajují. Po nich následovalo saxofonové trio a po té koncert uvedla Petra Kaczková. Ta již tradičně a velmi dobře koncertem provází. Na úvod přivítala všechny přítomné, mezi kterými nechyběl Vít Pavlík ředitel volarské základní umělecké školy a radní města a zástupce médií, které škole věnují pozornost. Koncert, který dnes konáme, je v předvečer celostátního finále hudebních těles v Litvínově, které bude reprezentovat za naší školu V-Band, který se opět jako loni úspěšně kvalifikoval. Tak uvedl podvečer plný hudby Vít Pavlík.  Zaplněný sál mladé umělce povzbudil potleskem a čekal na krásné hudební dárky.

 A ty přišly. Nejdříve přijelo sedm statečných v podání čtyř mladých dam a jejich fléten, po té přijely klarinety, a pak již to jelo výborným spádem. Klavír dvouručně i čtyřručně, Tamborileros, bubeníci a hráči na perkuse ukázali, jak velký pokrok pod svým pedagogem Pavlem Koldinským udělali. Flétna sólo, saxofonové kvarteto, osvěžení přineslo pěvecké duo Anička a Marie, poté klarinety, komorní zpěv s doprovodem vokalistek a blížilo se finále. To patřilo V-Bandu, a byl to závěr famózní, humorný a hlavně hudebně excelentní.

    Popřejme volarským mladým umělcům hodně úspěchů v Litvínově.  A poděkování všem úspěšným umělcům, kteří v letošním roce posbírali mnoho úspěchů od okresu, kraj až republiková umístění. Poděkování patří pedagogickému sboru základní umělecké školy a rodičům za to, že děti tak náramně vedou. To podtrhal ve svém závěru Patra Kaczková, když podkovala rodičům ,, pro nás je velmi krásné a dobré, že vy rodiče školu podporujete a děti k umění vedete. My jsme velmi šťastní, že u nás ve škole tak krásně funguje symbióza mezi vámi a naší školou což dokazujete vždy, když je potřeba něco vyřešit, ale i pomoc. A to je základ společného úspěchu a všem vám za to patří dík.“

 

Ladislav Beran

    

Sdílejte:

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Koncert ZUŠ ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Koncert ZUŠ ve Volarech | Šumava Net.CZ