ZUŠ Open ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: ZUŠ Open ve Volarech | Šumava Net.CZ

ZUŠ Open ve Volarech | Šumava Net.CZ


 

ZUŠky v ulicích pod tímto názvem se nesl první ročník happeningu ZUŠ Open.

   V České republice máme ojedinělý fenomén výchovy mladých umělců od výtvarného umění k hudebníkům. Tato forma je ojedinělým způsobem výchovy a mnozí naši velcí umělci, když měli odpovídat na otázku, kde začínal tak zněla, bylo to v Lidušce, či dnes v ZUŠce. Zde nabírali první směr s výtvarnem, notami, či modelínou. V naší zemi je na 355 základních uměleckých škol a mnohé se k této akci připojili.

    Bereme je jako samozřejmost, ale ve světovém měřítku jsou zcela unikátním vzdělávacím systémem, který je třeba hýčkat, rozvíjet a podporovat takhle prezentoval slova Magdaleny Kožené zakladatelky nadačního fondu na podporu ZUŠ ředitel volarské základní umělecké školy Vít Vavřinec Pavlík. Ten ve svém slovu poděkoval všem dětem, které umění přišly chuť, rodičům, že je podporují v těchto krásných zájmech a městu Volary jako zřizovateli školy za vynikající péči. Akci svou účastí podpořila i starostka města Martina Pospíšilová, která poděkovala pedagogickému sboru ZUŠ, žákům i panu řediteli za vynikající práci a sama řekla, že tato akce patří začínajícím mladým umělcům, kteří to jednou mohou ve svých oborech dotáhnout daleko. Zahájení patřilo nejmladším hráčům ze žesťového oboru, kteří úvodní fanfárou celý příjemný podvečer zahájili.

     Součástí tohoto happeningu byl den otevřených dveří a zápis nových žáčků a vše zakončil podvečerní koncert volarské chlouby souboru V-Band pod vedením umělecké vedoucí Kateřiny Pavlíkové.

 

A co mně odpověděli žáci i budoucí nový umělci na zvídavou otázku, jak se těšíš do zušky a do jakého oboru se hlásíš

A těm stávajícím jaký obor se učíš a co se ti na něm líbí.

Maya pětiletá slečna. Jdu se hlásit na flétničku a již se těším na první písničku, kterou mamce zahraju.

Adam já se učím na bicí a jednou bych chtěl hrát jako bubeník ze skupiny Slza.

Julie je mi šest let jdu se hlásit na trubku. Moc se na to těším a dnes se mně tady společně s mamkou a taťkou moc líbí. Těším se na koncert.

Vojta nejstarší zpovídající.  Vojto co ti volarská zuška dala pro konzervatoř a co by si poradil zájemcům o podobnou cestu.

    Volarská umělecká škola mně dala moc. Hlavně v teorii hudby na zkoušky, správným návykům a zejména pan učitel František Zach mně moc poradil a pomohl a díky jemu byly pro mě příjímací zkoušky na konzervatoř dá se říci v pohodě. Co poradit současným i budoucím mladým žákům školy.  Buďte trpělivý, poslouchejte své učitele a hlavně cvičte a zase cvičte.

    Na závěr jsem se zeptal ředitele školy Víta Pavlíka. Kolik dětí navštěvovalo zušku v tomto roce a kolik předpokládáte, že se jich přihlásí na příští školní rok? Letos je to 215 dětí do všech oborů, které škola nabízí a předpokládám, podobný počet bude i v příštím školním roce.

 

Sdílejte:

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: ZUŠ Open ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: ZUŠ Open ve Volarech | Šumava Net.CZ