Českou zemědělskou univerzitu lze už 15 let studovat v Klatovech | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Českou zemědělskou univerzitu lze už 15 let studovat v Klatovech | Šumava Net.CZ

Českou zemědělskou univerzitu lze už 15 let studovat v Klatovech | Šumava Net.CZ

 

Tisková zpráva

Klatovy, 11. dubna 2017

Českou zemědělskou univerzitu lze už 15 let studovat v Klatovech

Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze mohou zájemci o studium absolvovat od roku 2003 také v Klatovech. Nadcházející akademický rok 2017/2018  bude již patnáctý. Studium zde dosud dokončilo zhruba 700 absolventů bakalářského studia. Navazující magisterské studium absolvovalo na 600 studentů.

Studenti mohou v Klatovech absolvovat obor Veřejná správa a regionální rozvoj. Titul bakalář získají po třech letech, po dalších dvou letech pak titul inženýr. „Naším cílem je přiblížit vysokoškolské studium zájemcům z  regionu. Studentům tak odpadá dojíždění do Prahy. Výuku i zkoušky zajišťují přímo vyučující z České zemědělské univerzity v Praze, kteří do Klatov dojíždějí,“ uvádí Pavel Vondráček z obecně prospěšné společnosti Úhlava, která vysokoškolské studium v Klatovech zajišťuje.

V současné době probíhá příjem přihlášek na nadcházející akademický rok 2017/2018, který bude v historii školy již patnáctý. „Výuka se koná formou kombinovaného studia o víkendech. Tento způsob je proto vhodný pro studenty při zaměstnání. Hlásí se ale stále více absolventů středních škol, kteří hned po maturitě začnou pracovat a současně studují vysokou školu. Výhodou je, že posluchači mohou využít svou znalost regionu i při studiu, například ve svých bakalářských či diplomových pracích často zpracovávají regionální témata,“ dodává Pavel Vondráček.

V právě probíhajícím akademickém roce navštěvuje bakalářské studium v Klatovech zhruba 100 posluchačů, navazující magisterské studium přibližně 150. „Výuka probíhá prioritně v prostorách zrekonstruovaného dominikánského kláštera, zčásti také v učebnách Střední školy zemědělské a potravinářské,“ sděluje Pavel Vondráček. Jak bakalářské, tak navazující magisterské studium je vždy z první poloviny placené, pro přijetí se neskládají přijímací zkoušky. Druhou polovinu studia lze již absolvovat bezplatně.

Úhlava o. p. s. působí v oblasti vzdělávání již od roku 2001. Její nabídka je určena nejen zájemcům o vysokoškolské studium, ale všem věkovým kategoriím. Jsou to například výukové a zážitkové programy pro děti zaměřené na životní prostředí a zemědělství. Pro dospělé je určeno další profesní vzdělávání v akreditovaných kvalifikačních a rekvalifikačních kurzech. Pro zájemce z řad široké veřejnosti Úhlava zajišťujekurzy zvyšování finanční a občanské gramotnosti, ale také třeba kurzy vaření či pečení.  Pro seniory je ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni určeno studium Univerzity třetího věku. V nabídce jsou dále kurzy Virtuální univerzity třetího věku, kterou zastřešuje Česká zemědělská univerzita v Praze.

Kontakt:Ing. Pavel Vondráček, tel.: 724 020 906, vondracek@uhlava.cz, www.uhlava.cz

 

Sdílejte:

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Českou zemědělskou univerzitu lze už 15 let studovat v Klatovech | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Českou zemědělskou univerzitu lze už 15 let studovat v Klatovech | Šumava Net.CZ