Bázumský pohár | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Bázumský pohár | Šumava Net.CZ

Bázumský pohár | Šumava Net.CZ

    Sedmý ročník populárního závodu napsal svou poslední kapitolu na sjezdovce Obrovec v Kubově Huti. Padesát závodníků přivedl do výšky 1000 metrů nad mořem zájem, aby  naposled  projeli trať obřího slalomu. Tu pro tento závod připravil Ivan Blecha s týmem SKI areálu Kubova Huť. Perfektně připravenou pistu na Obrovci museli pořadatelé připravit, až ráno kdy mrazík dovolil zatočit branky do sněhové podložky.  Dvacet dva branek s těžším najetím v cílovém svahu prověřilo schopnosti a um všech závodníků.

všech závodníků.

   Nad Obrovcem svítilo slunce, a závodníci jeli tak rychle, až jim tál sníh pod lyžemi. Byl to opět další mistrovský kousek pořadatelů závodu, kdy ve všech kde letos závod probíhal  bylo nutno improvizovat. Pořadatelé to vždy zvládli na jedničku a děti si trať vždy a stejně jako minulé závody i dnes si děti trať pochvalovaly.

     Na Kubově Huti se hodnotil závod, který připravila obec a SKI areál Kubova Huť a po té následovalo i vyhodnocení sedmého ročníku 2017.

   Ceny předávali starosta obce Kubova Huť Zbyněk Klose, Vladimír Vykydal vedoucí SKI areálu, Eva Hrůšová pedagožka a trenérka místních lyžařů, Elvíra Hanušová za obec Horní Vltavice a Zdenka Lelková ředitelka Mikroregionu Horní Vltava Boubínsko.

Závod na Kubově Huti má tyto vítěze. Štěpányová Julie (Stožec), Sajfrid Ondřej (Strakonice), Cabejšek Matěj (Praha), Karolína Hrůšová (Kubova Huť), Aleš Sochor (Vodňany), Michaela Šulecová (Prachatice), Iltisová Karolína (Kamenice), Adam Kříž (Horní Vltavice).

    Závod skončil a my se k němu vrátíme ještě s celkovou bilancí, dnes prozradíme, že závod byl velmi dramatický a cenu pro celkového vítěze si odváží do hlavního města Matěj Cabejšek. Pohár pro sedmý ročník daroval mladý podnikatel z Volar a vyrobily ho ruce šikovných Českých sklářů v Mautu.
Ladislav Beran
Sdílejte:

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Bázumský pohár | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Bázumský pohár | Šumava Net.CZ