Ondra Mánek, dorostenecký Mistr ČR v biatlonu a vítěz Českého poháru sezóny 2016/2017 | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Ondra Mánek, dorostenecký Mistr ČR v biatlonu a vítěz Českého poháru sezóny 2016/2017 | Šumava Net.CZ

Ondra Mánek, dorostenecký Mistr ČR v biatlonu a vítěz Českého poháru sezóny 2016/2017 | Šumava Net.CZ

Ondra Mánek, dorostenecký Mistr ČR v biatlonu a vítěz Českého poháru sezóny 2016/2017

O víkendu 4.-5. března se v Novém Městě na Moravě konalo Mistrovství České republiky v biatlonu dorostu a dospělých, a rozhodovalo se nejenom o titulech mistrů ČR, ale i o žebříčku za celou sezónu.

Výborně si vedl dorostenecký závodník Fischer Ski klubu Šumava Vimperk, Ondřej Mánek. Do sobotního závodu ve sprintu na 3x2 km se 2 střelbami nastupoval Ondra ve žlutém dresu vedoucího závodníka Českého poháru, a vybojoval stříbrnou medaili a titul vícemistra ČR. „I když to je super umístění, tak jsem střílel 1+2 a prohrál jsem o 55 vteřin a ztratil tak pozici leadera. Byl jsem docela smutný“, komentoval sobotní závod nadějný biatlonista.

Do nedělní stíhačky (5x1,5 km) stál na startu jako druhý v pořadí. (pozn. dorostenci stíhačku startují podle pořadí s pětivteřinovými ztrátami). Takže za vedoucím závodníkem vyjížděl s mankem 5 vteřin, ale stejně blízko za Ondrou startovali silní soupeři z biatlonových velmocí jako je Jablonec, Letohrad a Nové Město na Moravě. A jestli chtěl Ondra vyhrát celkový žebříček letošní sezóny, musel hlavního soupeře z domácího NMNM porazit o více než 30 vteřin. Ondra však fantasticky udržel nervy na uzdě. Po první střelbě, kdy střílelo bez chyby 5 adeptů na medaile, byl Ondra stále na druhém místě. To se nezměnilo ani po druhé střelbě, kdy Ondra jednou chyboval.

Pak ale přišly Ondrovo chvíle. Ve třetí položce ve stoje nechyboval ani jednou, a když kompletně vyčistil terče i ve druhé stojce, diváci i trenéři aplaudovali a bylo jasné, že dnes vyhraje titul Mistra ČR. Ale ještě nebylo vůbec jisté, že vyhraje celkový žebříček, protože jeho hlavní soupeř zatím ztrácel jenom 40 vteřin a šel na střelbu. Tam ale 2x minul a bylo rozhodnuto i o vítězi celkového poháru. Ondrova střelba 0, 1, 0, 0 byla nejlepší střelbou dne ze všech kategorií a tak se zaslouženě stal nejenom Mistrem ČR, ale i celkovým vítězem Českého poháru pro sezónu 2016/2017.

 „Byla to napjatá, adrenalinová sezóna. Ondru soupeři dvakrát vysvlíkli ze žlutého dresu. Jenou kluk za Jablonce a v sobotu domácí borec z Nového Města na Moravě. Bylo to drama až do úplně poslední střelby a hlavní rival byl ve skvělé formě běžecké i střelecké. Ale Ondrovo poslední nula soupeře rozhodila, udělal dvě chyby a bylo vymalováno. Máme velikou radost“, uzavřel biatlonovou sezónu činovník vimperského biatlonu a Ondrův otec Jiří Mánek.

Sdílejte:

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Ondra Mánek, dorostenecký Mistr ČR v biatlonu a vítěz Českého poháru sezóny 2016/2017 | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Ondra Mánek, dorostenecký Mistr ČR v biatlonu a vítěz Českého poháru sezóny 2016/2017 | Šumava Net.CZ