Bázumský pohár České Žleby | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Bázumský pohár České Žleby | Šumava Net.CZ

Bázumský pohár České Žleby | Šumava Net.CZ

 

V sobotu se uskutečnil ve Ski areálu České Žleby ,  druhý závod Bázumského poháru 2017.

    Hlavním garantem lyžařského závodu v obřím slalomu pro neregistrované lyžaře do patnácti let, je Mikroregion Horní Vltava – Boubínsko, ve vzájemné spolupráci obcí Horní Vltavice, Kubova Huť, Stožec, městys Strážný a SKI klub Šumava Volary.

    V Českých Žlebech, na výborně připravené trati, kterou opět postavil Jiří Tairich ze SKI klubu Šumava Volary měla 20 náročných branek s technickou pasáží v závěru, která prověřila závodníky po všech stránkách. Trať celkově byla středně náročná a ve velké většině zde všech 63 závodníků ukázalo, že letos již něco odjeli a předvedli skvělé výkony ve středním oblouku.

     Poděkování za úspěšný průběh závodu a pěkné ceny patří především domácím pořadatelům, paní starostce Drahomíře Stanžovské, domácím pořadatelům, SKI Klubu Šumava Volary za měření závodu a úpravu trati, kterou pan František pufr za kniply rolby připravil na jedničku. V Českých Žlebech byl vyhlášen i závod roku 2016 a celkovou vítězkou uplynulého ročníku se stala Marie Korandová, která obhájila a zároveň vyhrála pohár po čtvrté.

Vítězové závodu v Českých Žlebech Tereza Divišová (České Žleby), Jakub Hartman (Strážný), Ludmila Kozlová (Prachatice), Petr Cabejšek (Praha), Michaela Šulecová (Prachatice), Vojtěch Oswald (Pěkná), Marie Korandová (Stožec) a Josef Popadič (Horní Vltavice). Raritou sobotního dění jsou dva naprosto stejné časy chlapců Jakuba Valíčka a Aleš Sochor dojeli ve stejném čase 78,45 a tak se udělovaly dvě stříbrné medaile.

Závody Bázumského poháru získávají stále větší oblibu nejen mezi závodníky z regionu, ale i mezi návštěvníky ze sousedních okresů a krajů, kteří jsou v době konání u nás na jarních prázdninách.  Nyní je novinkou i to, že děti si to mezi sebou řeknou a zvou své kamarády na závody a jsou rády za to, když společně s nimi poměří síly.

Děkujeme za vydatnou finanční i hodnotné ceny sponzorům našeho závodu, bez nichž by to nešlo.

   Co dodat na závěr, jen to že další závod se uskuteční 25. února v městyse Strážný a již nyní se těšíme na třetí závod letošního ročníku.

Postřehy ze závodního hanku obřího slalomu v Českých Žlebech.

Maruška Korandová, V prvním kole to bylo nic moc a v druhém už to šlo za dnešní i celkové vítězství jsem ráda a díky holkám, že si s nimi tak parádně zajezdím. Za celkové vítězství jsem moc ráda a díky všem za pěkný závod.

Trenér lyžařů s Pěkné, parádní závod a nám to dnes jede, trénujeme s dětmi doma i na Hochfichtu a dnes mně udělali radost.

Mikuláš Pirník z Prahy. Jsem rád, že jsem mohl jet závod. Bylo to moc pěkný a líbilo se mi tady. Třetí místo je pro mě fakt super.

Nejmladší závodnice a vítězka Terezka Divišová. Moc se mi to líbilo a jsem ráda, že jsem vyhrála.

Adam Kříž. Dnes to byl opravdu těžký závod, to co na nás čekalo v závěru bylo opravdu těžký, ale super. Pro mě to byla nejtěžší trať, co závod jezdím.

Třetí závod čeká na závodníky 25. února ve Strážným.

Ladislav Beran

 

 

Sdílejte:

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Bázumský pohár České Žleby | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Bázumský pohár České Žleby | Šumava Net.CZ