KRAJSKÁ SOUTĚŽ - DOROST 6 . kolo 28.-29.9.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

DOROSTENCI Z DLOUHÉ VSI JSOU ŠTIKOU  KRAJSKÉ SOUTĚŽE

Potřetí v průběhu podzimní části krajské soutěže dorostu zajížděli dorostenci nováčka soutěže z Dlouhé Vsi na hřiště soupeřů na Domažlicko a podruhé se vrací s plným bodovým ziskem.  Po výhře v Postřekově byli úspěšní i ve Kdyni a po právu jsou na 4. místě a v těsném závěsu za první trojicí v tabulce. Nečekaně, již podruhé doma na body nedosáhli dorostenci Okuly Nýrsko, když tentokráte si body odvezl jejich soupeř do Staňkova.

KDYNĚ - DLOUHÁ VES  3 : 4 (2 : 3)

Branky : Toman M., Belanec T. 2 - Švec Pavel 2, Kopář Pavel, Šimek Michal.

MOCHTÍN - HORŠOVSKÝ TÝN  3:1 (0:1)

Stanislav Bejvl

Hosté překvapili Mochtín rychlou brankou z páté minuty a byli celou první půli lepší.

Dařila se jim kombinace a dobře bránili.Po změně stran domácí přidali na důrazu a po vstřelení vyrovnávací branky zcela ovládli hru.Najednou se Mochtínu začalo dařit kombinačně i individuelně a nakonec zaslouženě zvítězil.Hattrickem se blýskl Smolík.

Branky:  55. ,60.,76. Smolík Zbyněk -  Dietz Dominik.

Rozhodčí: Bína Roma. ŽK 0:1 . Diváků 25.

Sestava Mochtín:Hadáček-Zajíc,Žiak,Rubáš,Peleška Jiří-Smolík,Bejvl,Kotlan,Burian-Voldán,Matoušek. Střídali:Pretzelmayer Jaroslav,Lorenc,Nebeský,Strejc,Rašek

CHANOVICE – LUBY  2 : 0 (1 : 0)

O.Šebek

Domácí byli celý zápas lepším mužstvem, zejména pak ve druhém poločase. V zakončení však byli zbrklí a několik šancí nevyužili. Mladé mužstvo Lub však bojovalo až do konce a ukázalo svoji perspektivu do budoucna.

Branky:  Martin Polena, Daniel Beránek, ŽK 3:3, ČK 0:0, rozhodčí Pena Miroslav, diváků 60

SKP OKULA NÝRSKO  -  FK STAŇKOV   1 : 2 (0 : 2)

Stanislav Steiner

Hráči  domácího mužstva v úvodu utkání zahodili dvě brankové příležitosti a Trefanec neproměnil pokutový kop,což se později ukázalo jako  rozhodující pro vývoj utkání.Hostům se podařili dvě fotbalové akce,které dokázali využít ke vstřelení branek.

Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání,ale výborný výkon brankáře Staňkova jim byl velkou překážkou.Až v závěru utkání domácí snížili stav utkání na 1:2.

Branky: Janovský  -  Žichovský,Čonka

Rozhodčí:Koura

Ostatní výsledky:  Merklín -  Postřekov 5: 4 ( 3: 1), Holýšov - Chotěšov 4: 4 ( 2: 3)  PK 4:5 , Blovice  - Stod 8: 3 ( 2: 2)