KRAJSKÁ SOUTĚŽ - ŽÁCI 6. kolo 28.-29.9.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  – ŽÁCI

Krajská soutěž žáků – aktuální výsledky

PRVNÍ BODOVÁ ZTRÁTA LUBSKÝCH ŽÁKŮ NA DOMÁCÍM HŘIŠTI

Po dvou vítězných zápasech lubských žáků v krajské soutěži  na domácím hřišti došlo v 6. kole k první bodové ztrátě  bezbrankovou remízou se Sokolem Blovice.

LUBY – BLOVICE   0 : 0 ( PK 3:1)

Miroslav Křížek

Domácí díky špatné koncovce nedokázali využít svoji výraznou územní převahu, a proto zápas po bezbrankové remíze dospěl až do loterie pokutových kopů, ve kterých již byli domácí úspěšnější. Oba poločasy domácí většinu času svého soupeře svírali na jeho polovině hřiště, přesto si kromě řady rohových kopů vytvářeli jen pološance, se kterými si brankář hostů spolu s obránci poradili. Nejvýraznější šanci na vstřelení branky si tak paradoxně v 56 minutě vytvořili hosté, kdy se po chybě ve středu domácí obrany dostali do samostatného nájezdu na lubského  golmana, který však podržel a i on udržel čisté konto. Podruhé brankář domácích svůj tým podržel při samotných pokutových kopech, kdy si jednak dobře postavil branku, kterou v první sérii střelec hostů netrefil, ve druhé trefili pouze spojnici břevna a tyče a třetí penaltu Pavel Jiřinec chytil. Za domácí bratři Pivoňkové a Adam Hosnedl své pokutové kopy proměnili, ve druhé sérii za domácí neproměnil Jakub Talaš.

Sestava domácích : Pavel Jiřinec - Štěpán Doubek, David Bíško, Tomáš Bureš, Nicholas Kaňák - František Petlan, Vít Maňas, Jakub Talaš, Matěj Pivoňka - Matěj Bláha, Michal Pivoňka. Střídali : Jakub Stelzer, Zdeněk Krejčiřík a Adam Hosnedl.

Rozhodčí Petržilka Jiří. Hrano bez karet. Diváků 25.

OSTATNÍ VÝSLEDKY: Kasejovice - Stod 8: 1 ( 6: 0), Mrákov - Tlučná 1: 1 ( 0: 1)  PK 7:6 , H. Týn - Chodov 1: 7 ( 1: 4)