OKRESNÍ PŘEBOR DOROST 6. kolo 28.-28.9.

OKRESNÍ PŘEBOR – DOROST

NOVÁČEK Z BOLEŠIN VYŠEL POPRVÉ NA PODZIM  BODOVĚ  NAPRÁZDNO

Šesté kolo okresního přeboru dorostu  přineslo ve všech zápas zajímavé výsledky. Hradešice doma  zaznamenaly druhou výhru a opět stejným výsledkem jako tomu bylo v případě zisku třech bodů se Železnou Rudou. Naopak Železná Ruda na podzim oslavovala první bodový zisk který pro ní znamenal posun z posledního místa v tabulce, ale má o jeden zápas navíc než ostatní účastníci OP. Na domácím hřišti dosud stoprocentně úspěšný nováček SK Bolešiny , který jako jediné dokázal porazit vedoucí Janovice a to ještě na hřišti soupeře se tentokráte z Hrádku vrátil s prázdnou. Svatobor se tímto vítězstvím při stejném počtu odehraných  zápasů bodově srovnal  s čelem tabulky  . Nyní ho čeká středeční dohrávka (2.10. v 16:30) na hřišti v Nezamyslicích a pokud bude bodově úspěšný, může dočasně převzít roli lídra přeboru.

HRADEŠICE -  NEZAMYSLICE 5 : 1 (2 : 1)

Domácí měli  celý zápas ve své režii. Jejich přesvědčivé vítězství korunoval autor čtyř branek Lukáš Marek.

Branky: 20.,59.(PK),66.,85. Mareš Lukáš, 32. Vaněček Filip -  43. Procházka Josef.

Rozhodčí Lojík Václav. ŽK 2 : 2. Diváků 10.

HRÁDEK - BOLEŠINY 3 : 1 (1 : 1)

Karel Mareš

Hosté byli po celé utkání v Hrádku lepším týmem, v prvním poločase kromě jednoho gólu nastřelili ještě 2 krát tyč domácích. Do druhého poločasu nastoupili domácí pouze v 10 hráčích, celou dobu se bránili na své polovině a čekali pouze na chybu soupeře. Chyby hostující obrany přišly a domácí je dokázali na 100 procent potrestat. Hosté měli místy drtivou převahu, ale domácí obrana je do žádné vyložené šance nepustila. I přes prohru si za  předvedenou hru hosté zaslouží pochvalu. S přehledem utkání řídil rozhodčí Petrželka.

Branky:  16.  David Krejčí, 63. Marek Senft, 80 . Petr Sýkora -  5 . Bečka Stanislav

Rozhodčí Petrželka František. ŽK 2:1. Diváků 30.

ŽELEZNÁ RUDA -  ŠVIHOV  4 : 2 (2 : 0)

Rudolf Pavel

Pohledné ,slušné utkání potěšilo diváky před nedělním obědem. Vítězství domácích je naprosto zasloužené.

Branky : 18. Hájek Lukáš, 39. Jelínek Jiří, 66. Nguyen Hynek, 74.Najman Tomáš -  68. Šiman Jiří, 75. Mazanec Jakub

Rozhodčí Hessová  Tereza. Bráno bez karet.Diváků 20.