OKRESNÍ PŘEBOR MUŽI 5. kolo 21.-22.9.2013

OKRESNÍ PŘEBOR – MUŽI

PŘEKVAPIVĚ POKLIDNÉ DERBY ROZHODLY AŽ POKUTOVÉ KOPY

Sedmé kolo okresního přeboru které se začátkem druhých poločasů odehraných utkání tohoto kola přehouplo do své druhé podzimní poloviny  bylo ve znamení derby dvou tradičních sousedních rivalů hrané ve Vrhavči. Vždy velmi vyhecované a emotivní derby bylo tentokrát z obou stran vedeno v klidné. Hrálo se oboustranně vyrovnané utkání kdy se hra přelévala mezi šestnáctkami a tak o tom kdo bude bodově úspěšnější rozhodla až střelba pokutových kopů. V  něm byli úspěšnější domácí, kteří v této sezóně již se potřetí remíze museli usilovat o druhý bod a potřetí byli úspěšní !

Penalty se kopaly také v Janovicích kde duel domácích s  hosty z Nezamyslic skončil bez branek V duelu ke kterému hosté nastoupili v silně slepené sestavě bez šesti hráčů základní sestavy a třemi dorostenci  byli nakonec spokojenější domácí , kteří penaltový rozstřel vyhráli. Na svojí hubenou výhru se hodně doma nadřel Svatobor v zápase se soupeřem ze spodních pater tabulky SK Bolešiny.

První  výhru v mistrovském utkání po více než ročním čekání  dosáhli  domácím hřišti hráči FC Švihov a to je rozhodně daleko méně než se od sestupujícího týmu z 1.B třídy dosud čekalo.

VRHAVEČ A - LUBY B 1 : 1 (0 : 1) PK 5 : 4

Jindřich Pacner

V první půli měli obrovskou šanci jít do vedení domácí,kdy hosté zahráli v pok. území rukou a rozhodčí bez váhání ukázal na značku pok.kopu.Tu jindy jistý exekutor V.Mayer tuto šanci nevyužil a penaltu neproměnil. První poločas tak skončil bezbrankovou remízou.

Vstup do II.poločasu měli o něco lepší hosté,kteří se lépe pohybovali.Postupně se zlepšovali domácí z čehož pramenila branka v 61',kdy se pěknou střelou z tr.kopu z hranice velkého vápna trefil A.Krýsl a poslal domácí do vedení 1:0.V 77'  zahrávali hosté trestný kop do pok. území ,kde se míč odrazil k osamocenému M.Pivoňkovi a ten srovnal na 1:1..Do konce utkání už branka nepadla a na řadu tak přišly divácky oblíbené penalty.V těch měli větší štěstíčko domácí a bod navíc jim zajistil zkušený D.Hrach.

Sokol Vrhaveč:O.Pressl-L.Lorenc,V.Mayer,M.Skřivánek,J.Skřivánek-L.Malenka, M.Minařík (K) , J.Pacner,K.Mundl-T.Vejskal,A.Krýsl.Střídal: D.Hrach

Branky:  31.  71. Kašpárek Václav  -  76. Jára  Karel

Rozhodčí Zdeněk Hájek, ŽK 2 : 2, ČK 0 : 1(68.min Kalčík  Jakub).  Diváků 60.

Sestava domácí :Lucák – Zdrahal,Vrba,Pflug, Rejko,Popelka,Havlíček,Beránek,

Osvald,Kašpárek,Čapek   střídal : Staněk

Sestava  hosté :Pressl-Krýsl,Mundl,Vejskal,Minářík,Reitmajer,Taitl,Skřivánek Jan,

Jandečka,Skřivánek  Matěj,Mayer   střídali:Pacner,Malenka.

BĚŠINY – VELKÝ BOR  1 : 1 (0 : 1) PK  6 : 5

Branky: 83. Petrželka František z PK – 13. Šumanovský Robert .

Rozhodčí Jiří Bureš. ŽK 2 : 2. Diváků 50.

KLATOVY 1898"B" -  CHANOVICE    2 : 2(1 : 1) PK 1 : 4

Branky: 22. Sýkora, 63. Janda (PK) - 11. Chalupný, 60. Zoubek

Rozhodčí : Harmady. ŽK 1 : 2. Diváků: 80

Sestava  SK Klatovy 1898 "B": Herman (46. Opl) - Homolka, Bouzek, Rendl (75. Sláma), Šlechta, Brož, Sýkora, Janda, Votípka, Ježek (46´ Kozák), Hošek

Sestava  Chanovice:  Soukup - Ladman, Prýmas, Zoubek(83.Rada), Skuhravý(46. Soukup) , Srb, Šebek, Pavlovský, Polena, Chalupný(81. Klásek), Černohorský

TJ SUŠICE "B" - TJ SRK ŽELEZNÁ RUDA "A"  4 : 2 ( 1 : 1 )

Jaroslav Macháček

Utkání se hrálo za stálé převahy domácího družstva, přesto byl v poločase stav nerozhodný. Ve druhé půli domácí tlak zúročili a zaslouženě zůstávají body v Sušici. Utkání velmi dobře zvládla rozhodčí Tereza Hessová

Branky:Tomáš Marek 2,Tomáš Klíma, Imrich Varga -  David Greiner 2