IV. TŘÍDA - skupina B 5. kolo 21.-22.9.2013

IV. TŘÍDA – skupina  B

MILČICE SI ODVEZLY BODY ZE ZAVLEKOVA

Sedmé hrané kolo IV. třídy   již ve čtyřech sobotních odehraných zápasech  potvrdilo stoprocentní úspěšnost domácích celků. Zatím co domácí si vylepšovali skóre , hosté skórovali  pouze  béčko Pačejova  a to čestným gólem v Kvaseticích v nastaveném čase.

Šlágrem kola byl nedělní duel v Zavlekově  ve kterém se střeli dva potencionální  kandidáti na boj o postup . Úspěšnější z tohoto souboje vyšly Milčice, které znovu že jsou na podzim v pohodě a výsledky o to jenom potvrzují.

KOLINEC – HRÁDEK    2 : 0 (0 : 0)

Branky: 50.  Ráb Michal,  52.  Horák Jan

Rozhodčí:  Pastyřík Vladimír.  ŽK 2:0. Diváků 70

MYSLÍV - SOBĚŠICE   7 : 0 (2:0).

Branky: 33., 48. a 66. Sládek Jan, 20. a 79. Vavřička Dominik, 53. Štěrba Jaroslav.

Rozhodčí Petr Bala. Bez karet. Diváků 40.

BUDĚTICE – H.M.BOŽÍ  8 : 0 (3 : 0)

Zbyněk Chmelík

Domácí sice soupeře od začátku přehrávali, na gól však čekali nezvykle dlouho. Především s ohledem na územní převahu. Během sedmi minut šli ale domácí do dvoubrankového vedení, góly J. Tušinovského. Těsně před koncem poločasu navýšily Budětice vedení brankou M. Štěcha a o zápase bylo v podstatě rozhodnuto.

Druhý poločas již byl jednoznačnou záležitostí domácích, kteří si osmi brankami výrazněji navýšili tabulkové skóre. Svojí kvalitu, v tomto zápase, potvrdil zkušený rozhodčí J. Petržílka.

Branky : 23., 30. Jan Tušinovský, 45. Martin Štěch, 54. Petr Janečka, 65.Jiří Vinter, 68., 88. Václav Korda, 76. Zbyněk Chmelík.  Rozhodčí  Jiří Petržílka. ŽK: 3:1. Diváci: 90

KVASETICE – PAČEJOV B  3 : 1 (1 : 0)

Branky:  15. Liška P. (PK), 65.Vojta L., 69. Hanzlík J.  -  92. Cikán J.

Rozhodčí  Švátora Jiří. ŽK 3 : 1. Diváků 30.

VEŘECHOV- SUŠICE C  3 : 1 (2 : 0)

Hnídek Jaromír

Domácí po dlouhé době slaví vítězství , rozhodl výkon v prvním poločase. Ve druhém poločase bylo utkání vyrovnané.

Branky:  2. ,68.Richter Milan, 33. Šíp Petr - 57. Buchsbaun Petr

Rozhodčí:Mácal Roman . ŽK 2 : 3,ČK 0 : 1 (88. Mataše Martin). Diváků 80.

ZAVLEKOV - MILČICE 1 : 3 (0 : 2)

Branky:  63. Pacholík Hynek (PK) - 11. Průcha Jiří , 45. Bradáč Josef, 83. Kubáň Jaroslav.

Rozhodčí Milan Hovorka. ŽK 4 : 2. Diváků 80.