IV. TŘÍDA - skupina A 5 . kolo 21.-22.9. 2013

IV. TŘÍDA – skupina  A

NA OBOU PÓLECH TABULKY BEZE ZMĚN

Ani sedmé kolo IV. třídy  nepřineslo žádné výsledky které by otřásly umístěním na obou pólech tabulky. Ty nejvyšší stále mají pod kontrolou Nýrsko B a Dešenice , týmy které v tomto kole vyhrály  vysoko a s nulou obdržených branek. Nic se nezměnilo ani po klání v souboji o černého Petra Křenicích kde domácí hostili poslední Spůli. Hosté neuspěli a  jejich  čekání na   první podzimní bod bylo opět odloženo.

NÝRSKO B - MĚCHOLUPY B   8 : 0 (2:0)

Karel Kalivoda

Hosté stačili fyzicky pouze v prvním poločase, domácí svou tradiční kombinační hrou soupeře přehráli. Přesto vyzdvihujeme čistou hru soupeře po celou dobu utkání. S přehledem řídil utkání nestárnoucí Veverka.

Branky: Kalivoda starší 2, Dvořák 2, Kadlec, Gondor, Švec, Janovský.

Rozhodčí: Jan Veverka. ŽK 1:1,diváků 30.

DEŠENICE - S. DLAŽOV    5 : 0 (2 : 0)

Branky: 34. a 75.  Škvarenina Michal,  63. Prodan Ondřej, 71. Kajínek Luboš, 32. Mazánek Josef. Rozhodčí: Habada Vladislav. ŽK 2 : 1. Diváků:  60

S. KŘENICE - SPŮLE   5 : 1 (1 : 0)

Jan Kacíř

Po vyrovnaném prvním poločase, s šancemi na obou stranách, se hrál druhý již pod kontrolou domácích. Čisté konto pokazila penalta hostů po tlačenici při rohovém kopu.

Branky: 62., 67.Ježek Martin, 22. Novák Jaromír,  46., 82. Lösch Jakub - 71. Formánek Petr (PK)

Rozhodčí: Hovorka Milan. ŽK: 2:2 . Diváků : 30.

NEZNAŠOVY - ŽELEZNÁ RUDA   13 : 0 (6 : 0)

Branky:, 20., 40., 70., 80., 82., 84. Žák Miroslav, 16., 50., 72. Mundl Martin, 15. Voráček Pavel,17. Voldán Filip 30. Madera Radovan, 73. Liška Jiří.

Rozhodčí Pastyřík Vladimír.  Hráno bez karet. Diváků 20.

VRHAVEČ B - S. MĚČÍN B 2 : 5 (1 : 4)

Branky: 2. Hošek Josef, 76. Lorenc Libor - 5. Šindelář Radek, 13. Ambrož Jan, 17. Čejka Lukáš,21. Šlais František, .76. Čejka Martin

Rozhodčí: Kurc Lubomír . ŽK 1 : 1 . Diváků:  60

BEZDĚKOV B - SK JEŽOVY 0 : 1 (0 : 0)

Branky: 73. Schejbal Miloslav

Rozhodčí: Blaheta Josef  . ŽK 1 : 1. Diváků:  30