III. TŘÍDA 5. kolo 21. -22.9.2013

III. TŘÍDA

STŘELCI BYLI   VE III. TŘÍDĚ PŘI CHUTI , DALI 42 BRANEK

Celkem 42 vstřelených branek , čtyři zápasy ve kterých padlo více šest a více branek  a až na Týnec který vyhrál na hřišti nováčka B týmu Dukly Janovice stoprocentní úspěšnost domácích týmů. Tak to je bilance 7. kola III. třídy.  Tentokráte se skutečně střelci činili , ve čtyřech  zápasech dosáhlo pět hráčů  hattricku a dva střelci dokonce Frous a O.Nemrava  čistého hattricku  . Úspěšnými kanonýry   byl ve Strážově domácí Robert Kalista , za mochtínskou rezervu  to byli dokonce dva hráči  Václav Zahradník a Marek Gajdůšek  ,  za Týnec v derby v Janovicích Michal Frous  a V Žihobcích domácí  Oldřich Nemrava.

T. V.HYDČICE - K. HORY   7 : 1 (3 : 1)

Branky: 67. a 85.  Bečvář Jaroslav, 17. Hejpetr Ladislav, 25. Šimáček Jiří, 33. Hlaváč Marek, 52. Hlaváč Jaromír, 89. Melíšek Vojtěch - 8. Řimnáč Daniel

Rozhodčí Josef Javorský. ŽK 0 : 1. Diváků:  40

ŽIHOBCE - BEZDĚKOV A    5 : 1 (1 : 1)

Přes jednoznačný výsledek byl zapas dlouho vyrovnaný, v prvním poločase  měli hosté dokonce navrch.

Branky: 10., 49(PK) a 67.  Nemrava Oldřich, . 71. Staněk Václav , 80. Šikl René - 36. Zhvakin Aleksandr . Rozhodčí: Kurc Lubomír. ŽK 2 : 3. ČK 0 : 1 57. Zhvakin Konstantin . Diváků:  60

STRÁŽOV B - NALŽOVSKÉ HORY    7 : 1  (6 : 0)

Vaněk Josef

Hosté začali utkání jen z 10 hráči a domácí toho hned ve 3.min. využili, když se prosadil střelou k tyči Plíhal M. 1 : 0. Od 12.min. již hosté hráli s plným počtem hráčů, ale nebylo jim to nic platné protože domácí předváděli pěkný útočný fotbal. Ve 14.min. po zahraném rohovém kopu od Hosnedla J. sklepl míč hlavou Janda V. na Kalistu R. a ten prostřelil brankáře 2 : 0. V 18.min. Vacík J. pěknou přihrávkou našel Kalistu R. a ten s přehledem proměnil 3 : 0. Další branka padla ve 23.min. kdy Hosnedl J. zatáhl míč po pravé straně a našel přihrávkou Míška L. který se uvolnil přes obránce a pěknou střelou zvýšil stav na 4 : 0. Domácí nadále útočili a další odměnou jim byla branka ve 30.min. kdy se krásně z trestného kopu přes zeď trefil Plíhal M. 5 : 0. Účet 1. poločasu se uzavřel ve 36.min. kdy přihrávku Vacíka J. neproměnil Janda V., ale míč do branky doklepl Kalista R a tím uzavřel čistý hattrick. Ale i hosté měli šance s brejkových situací, ale brankář Nový J. byl pozorný.

Do 2. poločasu vystřídali domácí 3 hráče a dále pokračovali v útočné hře, ale přestalo se jim dařit v zakončení. Hosty také v celém utkání podržel výborně chytající brankář. A tak se domácí prosadili jen jednou kdy v 68.min. Schrotter J. hezky uvolnil Míška L. a ten s velkým přehledem navýšil stav na 7 . 0. Hosté si ve 2. poločase vytvořili 2 šance a jednu s nich v 76.min. proměnili když se technickou střelou prosadil Vaněk L. a snížil tak stav na konečných 7 : 1. Domácí tak s přehledem utkání vyhráli i díky tomu,že se jim dařila kombinace která v minulích utkáních chyběla. Utkání s přehledem řídil rozhodčí Habada.

Sestava - Nový J., Kalista K., Šrámek P (62.min. Kiesenbauer L.), Kollross P. (46.min. Švůgr T.), Kolář M. (46.min. Schrotter J.), Plíhal M., Vacík J., Hosnedl J. (46. min. Heidenreich D.), Kalista R. (71.min. Bouberle P.), Janda V., Míšek L.

Branky : 14. 18. 36 min. Kalista R., 3. 30 min. Plíhal M., 23. 68 min. Míšek L. -  76. min. Vaněk L.  Rozhodčí Habada. Hráno bez karet. Diváků 60.

MOCHTÍN B – HRADEŠICE B     8  : 1 (4 : 1)

Utkání bohaté na branky vyhrála jednoznačně domácí záloha. Hosté podali sympatický výkon, bojovali a i za nepříznivého stavu hráli otevřený, útočný fotbal. V koncovce se jim ale nedařilo. U vítězů se prostříleli k hattricku dva hráči - Václav Zahradník a Marek Gajdušek, s přehledem rozhodoval Karel Lažánek, ŽK 2:1, 50 diváků.

Branky: 12.,47.,81. Zahradník Václav,  41.,55.,58. Gajdůček  Marek  35. Šťastný Jakub, 37. Novák Zdeněk,  - 33. Melka Patrik

Rozhodčí Karel Lažánek. ŽK 2 : 1. Diváků 50.

JANOVICE B -  TÝNEC     0 : 3 (0 : 1)

Branky: .44.,53. a 86. Frous Michal.

Rozhodčí Marek Mazanec. ‚ZK 0 : 2. Diváků 50.

SVÉRADICE B - VELHARTICE    3 : 1 (1 : 1)

Domácí nováček soutěže vstoupil do zápasu drtivým náporem. Hned ve 2.minutě zakončil přesně Krejčí po krásném uvolnění od Káby. Hladové Svéradice útočili dál a do 20.minuty trefil Kába tyč, Makovec břevno a další šance Suchana a znovu Káby zlikvidoval skvělými zákroky brankář Vilikovský. Pak však přišla první akce hostů, domácí obrana, hrající poprvé bez dlouhodobě absentujícího Brokeše nezachytila náběh zkušeného Poledníka, který prudkým a přesným zakončením srovnal skóre. Pro domácí mladičký tým to byla rána do vazu a Velhartice byly až do přestávky lepším týmem. Mohli jít i do vedení, když z podobného náběhu jako Poledník se v zakončení objevil Matějka, obešel brankáře Krejčího, ale slabé zakončení do odkryté branky ještě stačil Krejčí doběhnout a zneškodnit. Ve druhém poločase úroveň hry opadla, emoce navíc zvýšila 54.minuta, kdy Tykal ve vzájemném souboji o míč udělil facku domácímu Mládkovi a získal jistotu teplé vody ve sprše. Domácí však nemohli ze sebe zvednout deku z vyrovnávací branky, v koncovce byli chvílemi jaloví. Uklidnila je až 68.minuta kdy ze skrumáže protlačil míč do sítě Vlček. Definitivní jistotu dala domácím třetí branka opět z kopačky Krejčího. Svéradická rezerva zvítězila podruhé v řadě, ale na dnešním výkonu ji může těšit pouze úvodních dvacet minut. Náročné utkání s přehledem rozhodoval mladý rozhodčí Pena.

Branky: 2.Krejčí Jaroslav, 68.Vlček Jakub, 81.Krejčí Jaroslav - 28.Poledník Pavel

Rozhodčí: Pena Miroslav, ŽK: 3:4, ČK: 0:1 (54.Tykal Martin), Diváků: 70

MĚCHOLUPY A – HARTMANICE     4 : 0 (0 : 0)

Branky: 63., 69. Raitmaier Michal, 67. Bálek Dušan, 90. Valečka Jan.

Rozhodčí Josef javorský. ŽK 0 : 3. Diváků 100.