KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁCI STARŠÍ+MLADŠÍ 4. kolo 14._15.9.

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

KDYŽ NEDÁŠ , DOSTANEŠ SI BUDOU PAMATOVAT V NÝRSKU

Šesté kolo KP žáků  , ostatně tak jako dosud ty předešlé odehrané z pohledu účasti žákovských kolektivů z Pošumaví společný jmenovatel, maximální bodovou úspěšnost starších i mladších žáků Klatov . V posledním hraném kole  na body dosáhli mimo Klatov ještě mladší žáci Okuly Nýrsko.  Kopu smůly i v kombinované sestavě si ale vybrali jejich kluboví spoluhráči ve starších žácích. S Nepomukem  ale řadu tutovek neproměnili a tak z tohoto pohledu je jejich prohra 0 : 4  s Nepomukem doma až příliš krutá.

SK KLATOVY 1898 - SK SLÁVIA VEJPRNICE  3:2  (2:1)

Petr Ulrych

Nebyl to pohledný zápas a diváci si krásných fotbalových akcí tentokrát moc neužili. Klatovští hráči vstoupili do zápasu levou nohou a nedařilo se jim takřka nic. Hostům stačilo obětavě bránit, bojovat a pokoušet se využívat chyb domácích v rozehrávce. Ti byli v této činnosti velice štědří, takže ani nebylo moc poznat, kdo je lídr soutěže a kdo má na svém kontě pouhé dva mistrovské body. Hosté vedli po krásné střele z trestného kopu pod břevno domácí branky. Domácí pak dokázali ještě v prvním poločase skóre otočit. Další branky ale nedokázali přidat a tak 5 minut před koncem zápasu domácí opět chybovali a bylo vyrovnáno. Naštěstí pro ně ještě do konce řádné hrací doby rozhodl o výhře Pivoňka.

Branky: Marek, Petrmichl, Pivoňka - Rada, Sochor

Rozhodčí: Pena. ŽK 0 : 1. Diváků: 40.

HORAŽĎOVICE – TJ PŘEŠTICE  2 : 3 (1 : 0)

Branky: Trejbal, Šatra Pavel - Šesták  2, Bluďovský

Rozhodčí: Brůha Radek ; ŽK: 2:2 ; Diváků : 40

SKP OKULA NÝRSKO – FK NEPOMUK  0 : 4 ( 0 : 2 )

Pavel Vacek

Snad jen díky proměňováním svých příležitostí zasloužené vítězství hostů.Jinak je výsledek pro domácí krutý,ale bohužel již po několikáté nedokázali skórovat z jasných šancí…Oslabené domácí bez několika hráčů základní sestavy lze ovšem pochválit za předvedenou hru.

Branky : 1. a 30.Šmíd David,48.Niemkiewicz David,68.Mašek Josef

Rozhodčí: Říha Zdeněk. Bez karet.   Diváků : 40

DOUBRAVKA -  SUŠICE    4: 2 ( 3: 2)

Smíchov – Stříbro 1 : 9 (0 : 4),  Tachov – Domažlice  1 : 6 (0 : 4)

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ ŽÁCI

SK KLATOVY 1898 -  SK SLAVIA VEJPRNICE  6 : 0     (3:0)

Radimír Bilíček

Ve čtvrtém kole krajského přeboru mladších žáků jsme přivítali na domácím hřišti „překvapení“ přeboru vejprnickou Slavii. Podle dosavadních výsledků nás čekal nepříjemný a těžký soupeř a tato očekávání naplnil do posledního puntíku. Domácím, jak už se stává pravidlem, vyšel opět úvod utkání a už v 1.min. se po nedorozumění hostující obrany s brankářem díky svému důrazu dokázal prosadit K.Petrmichl. Stejný hráč se v samostatném nájezdu v polovině I.poločasu prosadil po druhé, a když K.Petrmichl nezištně přihrál O.Javorskému, který uklidil hlavou míč k tyči po třetí, mohli klatovští mladšíci odcházet do šaten s luxusním tří brankovým náskokem.

I ve II.poločase domácí kontrolovali hru a i přes to, že hosté působili fotbalovým dojmem a měli neustále snahu poprat se s nepříznivým výsledkem na bojující domácí to nestačilo. Navíc svůj hattrick dokázal zkompletovat K.Petrmichl a když se k němu dokázali přidat i M.Barborka a P.Jílek, bylo o důležitých a určitě po zásluze získaných třech bodech rozhodnuto.

Branky: 3 x K.Petrmichl, O.Javorský, M.Barborka, P.Jílek

Rozhodčí:Pena Miroslav.  Bez karet. Diváků : 50.

HORAŽĎOVICE – TJ PŘEŠTICE 5 : 5 (1 : 4) PK 6:5

O druhý cenný bod se postarali mladší žáci Horažďovic z penaltového rozstřelu , když rozhodující PK proměnil Hnídek.

Branky: Bartheldy 2,  Hnídek, Stulík, Pikeš - Jánský  3 , Křeš, Mertl

Rozhodčí:Brůha Radek; ŽK: 0:2; ČK:0:1 (Jánský);     Diváků : 40.

DOUBRAVKA -  SUŠICE    3: 1 ( 1: 0)

Branky : Jedlička Ladislav , Dolák Jan 2 - Němec Václav .

Sestava Sušice : Hanč,Mach, Potužák Martin , Němec , Holeček, Mašat, Potužák Pavel, Kutil, Myslík

SKP OKULA NÝRSKO – FK NEPOMUK  7  : 4 ( 4 : 3 )

Pavel Vacek

Povedený zápas se spoustou dramatických situací před oběma brankami.Po rychlém vedení domácích sice hosté lehce zazlobili,ale ještě do poločasu si vedení Nýrsko vzalo zpět.Ve druhé půli takticky zvládnutou hrou, a i lepším využití šancí si domácí pohlídali další přírůstek bodů…

Branky : 1.,22. a 45. Vacek Adam, 30.  a 33. Bastl Adam, 2.Keřlík Aleš, 48.Jarko Martin – 12., 25. a   33.Viktora Antonín,14.Vladař Michal

Rozhodčí: Říha Zdeněk. Bez karet. Diváků : 40

Smíchov - Stříbro 2: 5 ( 1: 3) , Tachov Domažlice 1:10 ( 0: 4)