OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI 4. kolo 14._15.9.

OKRESNÍ PŘEBOR – MLADŠÍ ŽÁCI

PŘÍMÝ SOUBOJ  V PAČEJOVĚ O PRVNÍ MÍSTO VYHRÁLY LUBY

Utkáním posledního kola OP mladších žáků byl duel v Pačejově ve kterém domácí v roli lídra tabulky hostily Luby.  K utkání o první místo nastoupili domácí oslabeni o své dvě velké opory – Šárku Růžičkovou a Michala Frančíka. A právě rozdíl v šíři kádru obou týmů se ukázal jako rozhodujícím faktorem na misce vah. Pačejov musel odehrát celé namáhavé střetnutí prakticky v jedné sestavě, neboť na střídání byl k dispozici jen jediný náhradník. Nutno však sportovně uznat, že Luby byly po většinu zápasu lepším týmem a vystřídaly pačejov na čele tabulky.

MOCHTÍN - ŠVIHOV     1 : 4 (0 : 3)

Branky: 56. Tomáš Potůček - 9.19. a 40. Vojtěch Strachota, 12.  Ondřej Hlavatý

Rozhodčí: Roman Bína ;Bez karet.Diváků : 20.

ŽICHOVICE - JANOVICE 1 : 10 (0 : 4)

Branky: 43. Rauner Václav - 5., 47. Havlík Lukaš 8., 45. Bastl Adam , 26.,36.,51. Vítovec Dominik, 29 Jarko Martin,  41,58. Panuš Adam.  Bez Karet Divaci 20 Rozhodcí Macal Roman

SK KLATOVY 1898  B  -  SOKOL PLÁNIC  3 : 2 ( 1 : 1 )

Domácí tým se protrápil nejslabším výkonem v sezóně k vítězství.

Branky: 23. Šantora Jakub , 37. Bejvl Jan, 40. Javorský Ondřej - 11. Pešková Anežka  42. Novák Ondřej

Rozhodčí: Javorský Josef, bez karet, diváků 20

BOLEŠINY    HRÁDEK  20 : 1 (10 : 0)

Branky:Weber Sebastian 1´5´6´23´25´ 35´45´57´Kaiser Ondřej  25´ 43‘ Kaiser Daniel 34´53´Svobodová Natálie 7´8´Matoušek Tomáš 29´Forejt Matěj 27´ Ernest Lukáš 47´Polívka David49´ Homolka David 36´ 59´ -Pavelcová Zuzana 58´

Rozhodčí:P .Blaheta Josef;Bez karet. Diváků :30.

PAČEJOV – LUBY   1 : 2 (1 : 0)

Domácí  vedli v poločase 1:0 , když  se po brejku prosadil v 8.minutě nadvakrát Simon Valeš. Luby krátce po změně stran vyrovnali ve 34.minutě Jakubem Holým. Domácím rychle ubývali síly a před jejich brankou nejednou doslova hořelo. Něco pochytal brankář Kuba Masopust, něco schytaly tyče a břevno. Pačejov spoléhal na brejky a i on si dokázal ve druhém poločase vytvořit dvě šance. Jirka Havlík a Simon Valeš je však nedokázali zužitkovat. Nakonec se štěstěna přiklonila k hostům, když pouhé tři minuty před závěrečným hvizdem rozhodl o jejich vítězství Leon Janda. Před třiceti diváky řídil rušné, dramatické a hlavně kvalitní utkání rozhodčí Karel Lažánek.

Branky: Pačejov:  8. Valeš Simon – 34. Holý Jakub, 57. Leon Janda

Rozhodčí: Karel Lažánek. Bez karet.             Diváků: 30

NALŽOVSKÉ HORY-SUŠICE B   3 : 0 (2 : 0)

Branky: 7.,59.Říha Petr,15.Potužák Kamil

Rozhodčí Říha Zdeněk. Hráno bez karet. Diváků 20.