KRAJSKÁ SOUTĚŽ - ŽÁCI 4. kolo 14._15.9.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  – ŽÁCI

LUBŠTÍ ŽÁCI PROHRÁVALI ALE TLUČNÁ SI BODY NEODVEZLA

Jediný zástupce Pošumaví v krajské soutěži žáků Start Luby  v zápase se sousedem v tabulce Baníkem Tlučná nenechali vítězství utéct. Přestože od 15.minuty prohrávali zápas otočili a před vynucenou již druhou pauzou kdy mají o tomto víkendu volno se usadili v první polovině tabulky.

LUBY - TLUČNÁ   5:2( 2:1)

Miroslav Křížek

Lubští žáci zvládli i své druhé domácí utkání a porazili svého soupeře z Tlučné 5:2. Vítězství se však nerodilo vůbec lehce, neboť jejich soupeř dlouho vzdoroval. Ve vyrovnaném prvním poločasu se hosté v 15 min. dostali do vedení, kdy se prosadil hostující Jakub Bouma a překonal dnes chytajícího druhého brankáře domácích Davida Schejbala, který musel zaskočit za nemocnou jedničku Pavla Jiřince. Domácí se brankově dokázali prosadit až v poslední pětiminutovce první půle, kdy v 31 min. po samostatném úniku Tomáš Velek a hned ve 32 min. Michal Pivoňka hlavou po centru svého bratra Matěje Pivoňky otočili vývoj skóre. Konečný zlom v utkání přinesla až střední část druhého poločasu, kdy nejprve své tutové šance neproměnili domácí Matěj Bláha a Michal Pivoňka, ve 48 min. již však svou další šanci Matěj Bláha proměnil. V 50 min. se krásnou střelou pod břevno trefil Zdeněk Krejčiřík a upravil na již uklidňujících 4:1. V 58 min. se hostům po dorážce pouze vyraženého míče domácím brankářem podařilo Michalem Sušírem ještě snížit na 4:2, konečný účet však v 70 min. uzavřel opět domácí Zdeněk Krejčiřík, který svůj průnik za obranu hostů proměnil.

Branky : 31' Tomáš Velek, 32' Michal Pivoňka, 48' Matěj Bláha, 50' a 70' Zdeněk Krejčiřík, - 15' Jakub Bouma a 58' Michal Sušír. ŽK 1:2. Rozhodčí  Miroslav Pena. Diváků 80.

Sestava domácích : David Schejbal - Petr Toman, Jan Šafránek, Tomáš Bureš, Luděk Hošťálek - Štěpán Doubek, Vít Maňas, Tomáš Velek, František Petlan - Matěj Bláha, Michal Pivoňka, Střídali : Nicholas Kaňák

Ostatní výsledky :

Blovice - Chodov 0: 1 ( 0: 1) , Mrákov - Staňkov 0: 8 ( 0: 3)  , H. Týn - Stod 24: 0 (12: 0)