KRAJSKÁ SOUTĚŽ - DOROST 4. kolo 14._15.9.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

TANDEM  MOCHTÍN CHANOVICE VEDE KRAJSKOU SOUTĚŽ

Po čtyřech kolech krajské soutěže dorostu okupují týmy z Pošumaví oba póly tabulky. Na tom který  patří nejlepším je opat tandem Mochtín  - Chanovice. Nejvýše je Mochtín, který ještě neztratil bod , dal deset branek a pouze jedinou inkasoval právě od Chanovic které porazil ve 2.kole venku 3:1. Na opačném konci tabulky jsou s jedním bodem Luby , které si ještě pohoršily v tomto kole po debaklu ve Kdyně také skóre. Ve středu tabulky je Nýrsko po výhře nad H.Týnem a tam také zůstala Dlouhá Ves po brankové přestřelce v Holýšově 9:8(!)  která jim další body v tabulce nepřinesla.

CHANOVICE – STOD   6  : 0 (3 : 0)

Oldřich  Šebek

Domácí drželi otěže zápasu pevně v ruce již od počátku utkání. Hráli zodpovědně dozadu a vytráželi do rychlých útoků a dokázali své šance proměňovat. Hosté se k ohrožení domácí branky dostávali pouze sporadicky.

Branky Chanovice: Patrik Lukeš 3, Dan Beránek, Martin Klas, Jakub Klásek

Rozhodčí Koura Radim, ŽK 3:1, diváků 30.

KDYNĚ -  LUBY    11: 2 ( 6: 1)

NÝRSKO H. TÝN 2: 1 ( 2: 0)

Petr Janovský

Domácí poslal do vedení již v páté minutě Michal Trefanec a druhou branku přidal z trestného kopu nařízeném po vyloučení hostujícího hráče Petr Janovský. Ve druhém poločase se domácí spokojili s kontrolou výsledku, což se jim málem vymstilo, protože hosté v závěru  i v 10 hráčích sahali po vyrovnání.

Branky: 5‘ Trefanec, 37‘ Janovský – 80‘ Hranai Michal

Rozhodčí:Mazanec;ŽK - 3:1;ČK - 0:1;Diváků : 30.

BLOVICE - MOCHTÍN 0:1 (0:0)

Stanislav Bejvl

Velmi vyrovnané utkání o čemž svědčí i výsledek.Hosté měli mírnou převahu především i první půli. Vytvořili si několik gólových šancí ( z toho min. 3 byly 100%, nedokázali je však proměnit.

Po změně stran se přeci jen Mochtínu podařilo vstřelit branku, kdy s otočky tvrdě vypálil Jan Žiak.Blovice však tento gól nezlomil a posledních 15 minut si vytvořily místy až drtivý tlak.Hosty  podržel svými výkony golman Hadáček (poprvé v brance).

Obě mužstva si za předvedenou hru zaslouží pochvalu.

Branka: Žiak Jan. Rozhodčí: Duda Václav.ŽK: 2:2 , ČK 0:0

Sestava Mochtín: Hadáček-Zajíc,Žiak,Rubáš,Peleška Jiří-Diviš,Kotlan,Bejvl,Burian-Rašek Pretzelmayer.  Střídali:Lorenc,Nebeský,Peleška Petr,Strejc

Chotěšov  - Postřekov 5: 0 ( 3: 0) , Merklín - Staňkov 4: 0 ( 1: 0)   , Holýšov Dl. Ves 9: 8 ( 3: 4)