III. TŘÍDA 3. kolo 7.-8.9.

III. TŘÍDA

V PÁTÉM KOLE III. TŘÍDY TO NEMĚL NIKDO LEHKÉ

Ve znamení nejvyrovnanějších partií z dosavadního průběhu podzimní části III. třídy probíhalo  páté kolo . Tři zápasy skončily tím nejtěsnějším rozdílem , ve V.Hydčicích rozhodli domácí v duelu s Týncem o zisku druhého bodu až v penaltovém rozstřelu . Ve Strážově nováček ze Svéradic předvedl sympatický výkon , ale šťastnější z tohoto souboje vyšli domácí , když vítěznou branku dali z pokutového kopu nařízeného šest minut před koncem . také v Mochtíně domácí přidali pojistku v podobě druhé branky do sítě ambiciózních Kašperských Hor  až dvě minuty před koncem. Nicméně největší překvapením byla porážka Měcholup doma od Bezděkova.

HARTMANICE - HRADEŠICE B   3 :  1 (0 : 0)

Branky:  46  Soudek Lukáš, 51.  Hasenöhrl Petr, 75 Matoušek Rudolf – 72.  Šmrha Lukáš

Rozhodčí Jan Veverka, bez karet, diváků 90.

Vaněk Josef

Úvod utkání vyšel domácím skvěle hned ve 2.min. kopal roh Vacík J. míč se potom odrazil k Maxovi P. a ten technickou střelou překonal hostujícího brankáře 1 : 0. Domácí se ale z vedení dlouho neradovali. Ve 13.min.  ze stejné situace  se míč po zahraném rohovém kopu odrazil za pokutové území a tam zcela volný hráč hostů pěknou střelou k tyči vyrovnal stav na 1 :1. Od tohoto momentu byli hosté lepším týmem a domácí jim k tomu přispěli zbytečnými ztrátami míčů. Hosté ale své šance neproměnili a ve 34.min je následoval domácí hráč Kalista R. Domácí bojovali a výsledek se dostavil ve 43.min. kdy Janda V. našel pěknou přihrávkou Míška L. a ten poslal domácí do vedení 2 : 1 a tímto výsledkem 1. poločas také skončil.

Do 2. poločasu nastoupili domácí  s plánem navýšit stav utkání a dovést ho v poklidu k vítězství. Hosté ale působili dobrým dojmem a v některých momentech domácím zle zatápěli. Ve 49.min. neproměnil šanci Presl A. ale i hosté své šance neproměnili. V 69.min. se stalo něco nad čím zůstává rozum stát. Na polovině hřiště zůstal ležet zraněný domácí hráč ale rozhodčí hru nepřerušil na což má právo a hosté místo zakopnutí míče do zázemí pokračovali ve hře a jijich útočník šel sám na domácího brankáře a vstřelil vyrovnávací branku na 2 : 2. Tento moment se za několik minut opakoval a po zmatku v pokutovém území odkopl až domácí brankář míč mimo branku. Můj názor na tyto momenty je takový že fair play dostalo pořádnou facku. Od tohoto momentu domácí přidali ale své šance neproměnili v 71.min.Presl A. přestřelil branku  v 79.min. z trestného kopu střela Jandy V. šla těsně vedle branky a ještě střelu Kalisty R. brankář chytil. V 84.min. se po pěkné přihrávce od Kalisty R. dostal do pokutového území Presl A. kde byl hostujícím brankářem faulován a nařízený pokutový kop proměnil Janda V. Závěr utkání byl velmi nervózní ale domácí již nedopustili změnu stavu. Hosté ale působili jako kvalitní mužstvo a domácím hráčům bych chtěl poděkovat za příkladnou bojovnost a že zvládly nervózní závěr utkání. Branky: 2. Maxa Petr, 43. Míšek Lukáš, 84. Janda Václav(PK) - 13. Suchan Kamil, 69. Vlček Jakub.  Rozhodčí: Dolejš Jiří . ŽK 0 : 2. Diváků:  80

Sestava - Fait J., Kalista K., Šrámek P. (86. min. Kiesenbauer L.), Kolář M., Rendl P., Míšek L., Vacík P., Maxa P. (61.min. Franc J.), Kalista R. (89.min. Bouberle P.), Janda V., Presl A.

MOCHTÍN B - K. HORY 2 : 0 (1 : 0)

Mochtínské béčko nezastavil ve vítězném tažení ani houževnatý tým Kašperských Hor. Domácí záloha měla po většinu utkání převahu a řadu skvělých gólových šancí. Bohužel, v koncovce to vázlo a tak je výsledek jen 2:0. Zápas s přehledem řídil rozhodčí Vl.Habada.

Branky: 30. Staněk Pavel, 88. Schejbal Jakub

Rozhodčí: Habada Vladislav . ŽK  2 : 0.  Diváků:  60

MĚCHOLUPY A - BEZDĚKOV A 0 : 1 (0 : 1)

Branky:  - 24. Hráský Pavel

Rozhodčí: Hovorka Milan  . ŽK 0 : 5. Diváků:  50

JANOVICE B - VELHARTICE 1 : 2 (0 : 0)

Branky: 62. Diviš Roland (PK) – 52. a 70. Faltín Tomáš.

Rozhodčí: Pena Miroslav . ŽK 3 : 3. Diváků:  80