IV. TŘÍDA - skupina B 3. kolo 7.-8.9.

IV. TŘÍDA – skupina  B

IV. třída sk. B – aktuální výsledky

HRÁDEKCKÁ REZERVA NA HŘIŠTI LÍDRA ZTRATILA PRVNÍ BODY

Po vzájemného souboje mezi SK Budětice a Svatoborem Hrádek B byly oba celky jediní v tabulce bez porážky. Po tomto duelu hraném na hřišti v Rabí kde Budětice své zápasy hrají tak zůstali  domácí již jediní, které ještě nepocítili pocit prohry.  Navíc mohou být spokojeni s průběhem tohoto kola, který jim v roli lídra hrají do not, když jejich velký soupeř Sokol Milčice po remíze v Myslívě ztratil další bod.

PLÁNICE – SOBĚŠICE  2 : 1 (1 : 0)

Hosté vyrovnali v závěru utkání po té, kdy domácí  zahazovali jednu šanci za druhou. Nicméně po vyrovnání srovnání stavu  dali všechny síly do útoku a v 90. minutě nádhernou trefou  Marka Bauera strhli vítězství  na svojí stranu. Nejlepší výkon z domácího týmu podal Jan Votýpka.

Branky:30.  Opatrný Matěj, 90.  Bauer Marek – 86. Herák Rudolf.

Rozhodčí Dušek Václav, ŽK 1 : 2, diváků 40.

BUDĚTICE - HRÁDEK B   3 : 1 (1 : 1)

Zbyněk Chmelík

Od první minuty se hrálo ve svižném tempu. Hrádek domácí zaskočil jako kvalitní tým, přesto více ze hry a více šancí měly Budětice. Ty jako první otevřely skóre v 10. minutě R. Melkou. Domácí dále hrádecké přehrávali, neproměnili několik šancí a nastřelili tyč. V 25. minutě nebyl domácím uznám gól, po velmi sporně odmávaném ofsajdu. V 43. minutě hosté využili nedorozumění mezi stoperem a brankářem domácích a z jediné šance srovnali skóre. Ve druhém poločase opět lépe začali hosté a v 67. minutě, po standardní situaci, skóroval na 2-0 P. Janečka. To hosty probudilo a ve snaze vyrovnat hodně naýšili aktivitu. V nastaveném čase domácí kopali penaltu, pouze do tyče, ale odražený míč nadvakrát, s přispěním domácího obránce, dopravili do banky. Tři body zůstaly zaslouženě v Buděticích, hrádečtí se ale v tomto utkání představili jako soupeř, který nehodlá hrát ve spodní části tabulky.

Branky: 10. Melka Roman ,  67. Janečka Petr, 90. vlastní(Skála)  - 43. Bigasz Robert

Rozhodčí: Lojík Václav. ŽK  1 : 3.  Diváků:  110

S. MYSLÍV - MILČICE 1 : 1 (1 : 0)

Branky: 30. Štěrba Jaroslav - 71. Průcha Jiří

Rozhodčí: Habada Vladislav . ŽK 1 : 3. ČK:  1:0(90.Moravec Martin ). Diváků:  100

S. KOLINEC - SUŠICE C 3 : 2 (2 : 1)

Branky: 4. Javorský Štěpán, 15. Ráb Michal, 90. Brůha Martin - 37. Nový Petr, 56. Buchsbaum Petr

Rozhodčí: Balák Michal. Hráno bez karet.  Diváků:  80

ZAVLEKOV - PAČEJOV B 7 : 0 (3 : 0)

Branky: 13. 20. 58.. Fous Jan, 56. a 80. Turek Jiří, 35. Maxa Jan, 72. Honzík Zdeněk

Rozhodčí: Jakš Jan . ŽK 3 : 1. Diváků: 80

VEŘECHOV - KVASETICE 1 : 4 (1 : 2)

Hnídek Jaromír

Domácí pokračují v nemohoucnosti vstřelit po vyložených šancí gol a naopak svými chybami nahrávají soupeřům. Kvasetice vyhráli zaslouženě

Branky: 18. Želiska Lukáš - 34., 70. a 71. Hanzlík Josef, 4. Maršík Zdeněk

Rozhodčí: Lojík Václav. ŽK 3 : 1. Diváků: 60