IV. TŘÍDA - skupina B 2 . kolo 31.8. – 1.9.

IV. TŘÍDA – skupina  B

IV. třída sk. B – aktuální výsledky

BUDĚTICE ZVÍTĚZILY V PŘÍMÉM SOUBOJI O LÍDRA TABULKY

Po třech odehraných kolech byla v tom čtvrtém největší pozornost upřena na klání mezi Sokolem Milčice a SK Budětice 2012. Zápas byl magnetem kola s příchutí přímého souboje o první místo v tabulce.  Loňský nováček soutěže do něho nastupoval v otazníkem, zda udrží jako jediný tým v této soutěži svojí podzimní neporazitelnost . Buděticím se to podařilo, když celý zápas tahaly za delší konec, vedli již 0 : 3, ale poslední půlhodinu , kdy se domácím podařilo snížit na rozdíl jediné branky musely  o vítězství tvrdě bojovat.   Druhý zajímavý duel se hrál v Kvaseticích a pro domácí nedopadl dobře, když jejich dosavadní vítězné tažení přerušil ambiciózní  Zavlekov. Smolný zápas sehrály doma Soběšice a po prohře s H.M.Boží na svůj první bodový zisk musí čekat.

KVASETICE - ZAVLEKOV 1 : 2 (1 : 1)
Pavel Roub

Zápas začal srážkou domácího stopera se soupeřem a než se vrátili z ošetření byl stav  0:1. První poločas se hrál dost nepřesně a domácí využili před koncem jednu z mnoha šancí na vyrovnání. Na začátku druhé půle si brankář domácích vybral slabší chvilku a soupeř se dostal do vedení. Do konce zápasu se už domácím nepodařilo vyrovnat. Celý zápas provázela řada nepřesností, kterých se dopouštěla obě mužstva a spoustu jich vyrobil i rozhodčí.

Branky: 41. Ballý Michal - 5. Maxa Jan, 50. Novák Jiří
Rozhodčí: Lojík Václav . ŽK 0 : 2 . Diváků:
50

MILČICE – BUDĚTICE   2 : 3 (0 : 2)
Branky:  52. Průcha Jiří, 59.(PK) Kubáň Milan ml. -  2. Josefík Jiří, 10. Korda Václav, 50. Švehla František

PAČEJOV  B – KOLINEC  3 : 1 (1 : 1)

Hosté byli aktivnější v úvodu zápasu a odměnou jim byla vedoucí branka, jejímž aut1orem byl v 19.minutě nejlepší kolinecký hráč Michal Ráb. Domácí poté převzali otěže zápasu a až do jeho konce byli lepším týmem. Do poločasu srovnal skóre Jirka Cikán a po změně stran jejich zasloužené vítězství pečetili Václav Klásek a Pepa Hora. Líbivé utkání před 50 diváky řídil rozhodčí Roman Mácal.

Sestava Pačejov B:Boř – Klečka – Klásek – Škach – Ticháček P. – Hora – Štěpán – Panuška ml. – Ticháček J. – Kodýdek – Cikán. Střídali: Suda, Bulka

Branky : Cikán Jiří 43.min.; Klásek Václav 53.min. a Hora Josef 76.min. - Ráb Michal 19.min.

Rozhodčí:  Mácal Roman.  ŽK:  1: 1. Diváků  50.

TJ SUŠICE C - MYSLÍV  1 : 2 (1 : 2)

Petr Mottl

Domácí (průměrný věk 37 let) nastoupili o pouťovém víkedu s velkou chutí a soupeře v úvodu zápasu zatlačili na jeho polovinu. S ojedinělého protiútoku v 11 min., po rozehrání přímého kopu, se přesnou přízemní střelou k pravé tyči hosté ujali vedení. Klíčovou událostí pro další vývoj utkání, bylo vyloučení matadora pošumavské kopané Jardy Macháčka ve 23. min. Přes citelné oslabení pokračoval sušický "Celtic" v náporu a vytvořil si několik slibných gólových příležitostí, přičemž nejblíže k vyrovnání měl v té době již bohužel zraněný Petr Mottl. A jak už to ve fotbale bývá - nedáš, dostaneš. Hostující hráč v 34. min.chytrou střelou s téměř poloviny hřiště přehodil jinak dobře chytajícího Kubu Nováka. Po sérii rohových kopů (8-0 v prvním poločase) se sušičtí ve 41. min. zaslouženě radovali s kontaktního gólu, kdy se hlavou trefil dnes výborně hrající předstoper domácích Petr Nový.

Ve 2. poločase se  obraz hry nezměnil a přes usilovnou snahu oslabeného týmu domácích o vyrovnání a promarněných šancí Honzy Kasíka a Petra Nového se výsledek již nezměnil.

Hrálo se na výborně upraveném terénu, před slušnou diváckou kulisou (150 diváků) a stálého povzbuzování hráčů divizního A týmu Sušice.

Dík patří soupeři za korektní hru, rozhodčímu panu Presslovi a Patriku Hubáčkovi (15 let) za moderování utkání.

Branku za domácí : Nový Petr – branky za hosty nehlášeny .  Macháček Jaroslav.

Rozhodčí  Pressl Václav, ČK 1 : 0 (Macháček Jaroslav) ,  diváků 150.

HRÁDEK B – PLÁNICE  1 : 0 (0 : 0)

Branka :  87. René Pátek

Rozhodčí Zdeněk Říha.  ŽK 1 : 2. Diváků 30.