1. A TŘÍDA 3 . kolo 24. – 25.8.

1.  A  TŘÍDA

NÝRSKO   - CHLUMČANY  2: 2 ( 2: 2)  PK 4:3

Stanislav Steiner

Začátek utkání se domácímu mužstvu nevydařil. Ve 2' obrana domácího mužstva vystavovala útočící hosty do postavení mimo hru , ale to se nepovedlo a tak hráč hostů Dušek šel sám na nýrského brankáře Ludvara, který včasným vyběhnutím jeho šanci zmařil. Ve 3' domácí špatnou rozehrávkou ztratili míč na polovině hřiště, který získal Dušek, následovala přesná přihrávka na Šimána a ten nadal Ludvarovi šanci. Domácí mužstvo mohlo srovnat v 5' ,kdy Kuba Lužný ideálně uvolnil Ivoše Györgyho , který pouze nastřelil ve vyložené šanci vyběhnuvšího brankáře hostů. Nedáš - dostaneš, se potvrdilo v 7',kdy domácí opět po ztrátě míče na polovině inkasovali druhý gól. V té chvíli bylo domácí mužstvo zralé na ručník. Ale přišla 16'utkání , kdy po pěkné fotbalové akci Výtisk-Kolář -György, posledně jmenovaný prostřelil brankáře hostů a snížil stav utkání na 1:2 .Domácí mužstvo se uklidnilo a vyrovnalo hru. V 21' Pepa Koutník vyzkoušel pozornost brankáře hostů, který jeho střelu z 20 m s námahou vyrazil na roh. V 23' György sebral balon obráncům hostů , uvolnil přesnou přihrávkou Kubu Lužného a ten srovnal stav utkání na 2:2.Do konce poločasu se hrál oboustranně útočný fotbal, ale už bez brankového využití. Těsně před koncem poločasu se zranil domácí Koutník, kterého vystřídal ve druhé půli Michal Trefanec. V 55'utkání obešl György obránce hostů, který ho fauloval v trestném území, ale k údivu domácích zůstala píšťalka hlavního rozhodčího němá. Tato situace domácí mužstvo rozhodila , hráči se nesoustředili na hru a mohli za to tvrdě zaplatit. Hostující toho mužstvo využilo k náporu, kdy během tří minut dvakrát nastřelili břevno nýrské branky a Šimána nedokázal skórovat z vyložené brankové šance.

Když tento herní výpadek domácí přežili , tak se zápas chýlil k penaltovému rozstřelu, který vyhráli domácí hráči 4 :3.Úspěšnými střelci domácího mužstva byli:Tomáš Rubáš,Petr Výtisk,Jakub Lužný a Tomáš Bureš.Za hosty střelci:Libor Milota,Jan Lenk,Lukáš Tomášek.

Penalty nedali:Lukáš Nohava/Ludvar vyrazil/,Pavel Šimána/přestřelil branku/

Pro domácí mužstvo je zisk dvou bodů úspěchem a zároveň by měl být poučením o tom , že se fotbal hraje o první minuty.

Branky: 16. György Ivo , 23. Lužný  Jakub - Dušek, Šimána; ŽK: 4:2. Diváků 120. Diváků :140

Rozhodčí:Havránek Martin-Mazán Jan,Pálek Ondřej.  DS:Lecjaks Ladislav

Sestava Nýrsko : Ludvar - Výtisk,Hvězda,Antonovics,Kolář - Raiser/72'Bureš/, Kalivoda ml, György,Koutník/46' Trefanec/-Výtisk,Rubáš Trenér :Kalivoda Karel

SVÉRADICE  -   ROZVADOV  1: 1 ( 1: 0)  PK 4:5

Branky: Brůha - Čížek; ŽK: 1:3 . Diváků 160

STAŇKOV  - MOCHTÍN  3: 1 ( 1: 0)

Branky: Šobr 2, Janka - Dolejš; ŽK: 2:5. Diváků : 80

Křimice  - H. Týn  2: 2 ( 2: 0) PK 2:4

Branky: Kovačič 2 - Zikán 2; ŽK: 1:3

Nýřany  - Senco B             2: 1 ( 0: 1)