IV. TŘÍDA - skupina B 1 . kolo 24. – 25.8.

IV. TŘÍDA – skupina  B

V PŘÍŠTÍM KOLE NARAZÍ KOSA NA KÁMEN

Po třech kolech nového ročníku IV.třídy sk. B  se vytvořil na čele tabulky vedoucí tandem Milčice a Budětice. Oba celky s plným počtem bodů , ale v následujícím kole o víkendu na hřišti v Milčicích čeká vzájemný souboj , což může znamenat třeba i další střídání v roli lídra tabulky, popřípadě šanci dalším úspěšným soupeřům v tomto kole mezi které patří po výhře v Kolinci Kvasetice, Myslív který byl úspěšný  v derby s pačejovskou rezervou a nebo překvapení úvodních kol Svatoboru Hrádek B.

H.M.BOŽÍ - HRÁDEK B       1 : 2 (0 : 2)

Branky:  78. Samko Filip -  6. a 38. Pátek René.

Rozhodčí : Mácal Roman. ŽK 1 : 1. Diváků:  40

S. PLÁNICE - MILČICE         0 : 5 (0 : 2)

Branky:  - 0. Kubáň Milan ml., 0. Kubáň Milan ml., 0. Průcha Jiří, 0. Průcha Jiří, 0. Fabián Václav

Rozhodčí :  Říha Zdeněk.  ŽK  1 : 1 ČK: 1 : 0 ( 44. Strolený Josef).  Diváků:  40

BUDĚTICE - SUŠICE C         2 : 1 (0 : 1)

Chmelík Zbyněk

První poločas prestižního utkání odehrály herně lépe Budětice, gólově efektivnější byla Sušice. Domácí neproměnili 3 gólové šance a v 25. minutě nepokryli Z. Kříže, který poslal hosty, přesnou střelou k tyči, do vedení.

Začátek druhého poločasu patřil Sušici. Po 10 minutách ale převzali aktivitu domácí a vyrovnání bylo otázkou času. V 60. minutě se trefil J.Tušinovský. Během dalších dvou minut se skóre zcela otočilo, po střele R.Melky. Ambiciózní hosté na tento obrat již nedokázali odpovědět, naopak domácí mohli ještě několikrát skóre navýšit. Tři body zůstaly zaslouženě v Buděticích. Na tento důležitý zápas přišla divácká návštěva, která je zvykem spíše ve vyšších soutěžích.

Branky:  60. Tušinovský Jan, 62. Melka Roman - 25. Kříž Zdeněk

Rozhodčí : Pena Miroslav.  ŽK  2 : 2.  Diváků:  110

S. MYSLÍV - PAČEJOV B     4 : 2 (3 : 0)

Branky: 30. a 87.  Sládek Jan,  2. Kubala Jiří, 21. Tuček Lukáš – 63. a 68.  Kodýdek Jan Rozhodčí : Blaheta Josef.  ŽK 2 : 0. Diváků:  60

S. KOLINEC - KVASETICE   0 : 5 (0 : 2)

Branky:  - 13. a 26. Kubaň Aleš,   46. a 88.  Ballý Michal, 71. Klíma Ondřej

Rozhodčí : Jan Jakš. ŽK: 1 : 0. Diváků 50.

Zavlekov - Veřechov         1 : 0 (1 : 0)

Brankya:  38. Fous Jan

Rozhodčí: Mazanec Marek ŽK 1 : 1, ČK 0 : 1 (Zerzán Petr). Diváků: 40