Vítězná branka utkání III.tř. Strážov B - Žihobce

Klatovy jsou jediným týmem, který pokračuje s plným počtem bodů

VÍTĚZSTVÍ V DERBY VYNESLO KLATOVY DO ČELA TABULKY

Dvojnásobná radost po odehrání 2. kola krajského přeboru zavládla v Klatovech. První důvod k radosti dalo vítězství v očekávaném derby nad Luby , druhou radost způsobilo zjištění, že Klatovy jsou po úvodu KP jediným celkem bez klopýtnutí na čele tabulky! Dopomohl jim k tomu také   úspěšná domácí premiéra  Horažďovic, které po neúspěchu v Plzni na Bolevci porazily vedoucí Vejprnice.

KLATOVY  - LUBY 3: 1 ( 1: 0)

Branky: Cihlář, Matějka, Meszárosz - Voráč; ŽK: 1:0 , diváků 255

ANI TŘI BRANKY NA DIVIZNÍ BODY NESTAČILY

Na premiéru divize v městě na Otavě se na stadion do Sušice přišla podívat výborná návštěva 550 diváků. Ti co přišli od začátku rozhodně nemuseli litovat. V prvním, poločase viděli brankovou přestřelku v podobě úrody šesti branek . Oba celky odcházely do kabin k poločasové přestávce za stavu 3:3. Góly namlsaný divák ale se již v branek v síti hostů po změně stran nedočkal. V této části hry padla pouze jediná, v brance domácích a rozhodla o tom , že body si odvezli hosté do jižních Čech.

SUŠICE – TÁBORSKO B 3 : 4 (3 : 3)

Podrobnosti nehlášeny

Branky : 3. Jech, 26. Kočí, 45. Vrhel – Musil, Potočný, Pavlíčko a vlastní. Rozhodčí Šmakal, hráno bez karet, 550 diváků.

Sestava Sušice : Jarolím -. Kodýdek, Melka, Jech, Budil, Hrach, Kyselilka, Kočí, Szedmák, Vrhel, Matějka. Střídali: Skuhra, Fuchs, Skala, Králík. Trenér Jan Staněk.