IV. třída , sk. A - 13. kolo 17. - 18.8.

IV. TŘÍDA – skupina A  -  MUŽI

První dvouciferný výsledek  na úkor železnorudské rezervy

V DERBY BYL ZNOVU ÚSPĚŠNÝ  DLAŽOV

Rivalita mezi Dlažovem a Bezděkovskou rezervou vždy vyústí v prestižním  derby mezi oběma kluby.  V tomto kalendářním roce zavládla  plná spokojenost na straně dlažovských fotbalistů, kterým se podařilo navázat na své jarní vítězství doma ziskem tří bodů také v novém ročníku na bezděkovské půdě . V Pocínovicích duel  dvou poražených celků z úvodního kola  dopadl lépe pro favorizované Neznašovy. Domácí tak znovu potvrdili, že se ještě nezbavili jejich  berní útlumu ze  závěru  jara a pokračují v něm i na podzim. Zatím co  B tým Vrhavče překazil další choutky na bodový zisk domácímu Sokolu Křenice po jejich vítězství v Neznašovech,  naopak Ježovy si dvoucifernou výhrou nad béčkem Ž.Rudy doma napravilo reputaci za prohru v Měčíně. V této souvislosti stojí za připomenutí, že rezerva Ž.Rudy po jarní prohře v Ježovech 15:0 odjela znovu s dvouciferným debaklem!

BEZDĚKOV  B - DLAŽOV    3 : 5 (0:2)

Branky: 51. Dulka Josef, 7. Břečka Miroslav , 58. Hebnar Lubomír  - 30. a 68. Jarko Josef, 48. a 55. Mildner Jan, 3. Kovács Ivan

Rozhodčí Jiří Dolejš, ŽK  2:0 , diváků 20.

SPŮLE - NEZNAŠOVY   0 : 2 (0:2)

Zdeněk Taichman

Spůle pokračuje ve velmi špatných výkonech z konce minulé sezóny.

Rozhodčí Jan Veverka , ŽK 0 : 1, diváků 70.

Branky: 13' Martin Mundl, 22' Pavel Voráček.

JEŽOVY  -  ŽELENÁ RUDA B  10  : 0 (4:0)

Branky: 10. Rajtolar Jiří, 23. Schejbal Miloslav, 43., 60 Pytelka Richard, 45. Rajtolar Stanislav, 55. Oberdörfer Martin, 63., 70. Pisař Michal, 70. Neubauer Jiří, 90. Neubauer Miroslav.

Rozhodčí  Mazanec Marek, hráno bez karet, diváků 20.

KŘENICE – VRHAVEČ “B“   1: 3 (0:2)

Jan Kacíř

Utkání se hrálo na tvrdém terénu, se kterým se v prvním poločase popasovali lépe hosté. Domácí ve druhém poločase výrazně zlepšili hru, ale nedokázali srovnat skóre ani po dramatickém závěru, kdy nebyl uznán gól pro ofsajd. Hosté z protiútoku jistili vysledek.

Sestava So. Křenice: Baxa Roman, Paleček Miroslav, Baxa Jiří, Majer Michal, Paleček Josef (stř. Šobr Jindřich), Frýba Michal, Rejthar Filip, Lösch Jakub, Kacíř Jan, Rejthar Vlastimil, Ježek Martin

Branky: 57. Lösch Jakub - 16., 33., 90. Weber Petr

Rozhodčí Hovorka Milan, ŽK:           1:1 , diváků  20.

O. NÝRSKO B - BOLEŠINY B  11 : 0 (4 : 0)

Branky: 31.,77.,83. Grolmus Vojtěch, 32., 52. . Švec Svatopluk, 55.,61., 66. Rubáš Tomáš, 80. Kněz Petr, 3.Taušek Petr,30. Toman Jindřich

Rozhodčí Jan Veverka, bez karet, diváků 40

MĚCHOLUPY B - DEŠENICE   2 : 5 (1 : 2)

Branky:  43. Bálek Dušan, 85. Bečka Stanislav - 4., 80. Kajínek Luboš, 11., 19. Prodan Ondřej, 83. Klimeček Ladislav

Rozhodčí Jakš Jan, ŽK 1:1, diváků 40.