IV.třída sk. B - 13. kolo 17. - 18.8.

IV. TŘÍDA – skupina B  -  MUŽI

MYSLÍV NA  KVASETICE  RECEPT  NA VÝHRU  ZNOVU NENAŠEL

Myslív který si v úvodním kole si v domácím prostředí  poradil  s Veřechovem ale v dalším zápase s tradičním soupeřem z Kvasetic ani po čtvrté  za sebou recept na vítězství s tímto soupeřem nenašel.  Poslední duel na jaře v Kvaseticích Myslív prohrál 2:1 a neuspěl  nyní ani doma. Nahlas o sobě dávají v úvodu podzimu vědět Milčice a Budětice. Tyto dva celky společně s nováčkem Sušicí C ještě neztratily ani bod. V tomto kole má vysokou hodnotu výhra Budětic nad rezervou Sokola Pačejov B, tedy na týmem se kterým v závěru jarní sezóny  na stejném hřišti remizoval 1 : 1.

S. MYSLÍV - KVASETICE 2 : 4 (1 : 1)

Branky: 35. Štěrba Jaroslav(pk), 86. Sládek Jan – 43.  a 54.  Klíma Ondřej, 57. a 67.  Ballý Michal.

Rozhodčí: Bala Petr, ŽK 4 : 4, diváků 120.

MILČICE - H.M.BOŽÍ 11 : 2 (6 : 1)

Branky: 7. Kubáň Milan ml., 2. Komorous Miroslav, 25. Vladař Tomáš, 9.,42. a 45.  Průcha Jiří, 58.. Zitek Rudolf, 67. Kubaň Jaroslav ml., 75. Kříž Vít, 78. Švarc Václav(PK), 83. Brejcha Miroslav, ?. - 73. Jedlička Pavel, 14. Hoffmann Zdeněk

Rozhodčí: Lojík Václav (), ŽK 2:3, diváků:  50

SUŠICE C  -  PLÁNICE   4 : 2 ( 2:1)

Za krásného slunečného počasí na výborně upraveném hlavním hřišti se hrál na poměry IV. třídy kvalitní fotbal. Hosté se v 12 min. ujali vedení po nedorozumění v obraně Vlčkem Jiřím. Po pěti minutách vyrovnal po krásné akci po levé straně nezištné přihrávce Míry Bachhroně vyrovnal nejlepší hráč utkání Pavel Vinický. Vedení se ujali domácí po rozehrání standardní akce, kdy doklepával hlavou opět Vinický.

Domácí po poločasové obměně sestavy se rozehráli k nejlepší pasáži utkání, která vyústila ve třetí gól domácích. Poté sušičtí polevili a hosté se tímto dostali více do hry a snížili brankou Kozáka po rohovém kopu. Závěrečních minutách mohl rozhodnout Jakub Novák, který ve  100% šanci minul branku hostů. A výsledek utkání potvrdil až 5 min před koncem tečovanou střelou opět Pavel Vinický. Hostům patří dík za korektní hru a rozhodčímu za kvalitní výkon.

Branky:  18., 23., 90., Vinický Pavel, 66. Kratejl Petr -  12. Vlček Jiří, 78.  Kozák Ondřej

Rozhodčí Mácal Roman,  diváků 80.

VEŘECHOV- KOLINEC  2 : 1 (2 : 0)

Jaromír Hnídek

Domácí vyhráli,ale výkon nebyl dobrý.Ve druhém poločase hosté si vynutili převahu,šance nedávali,hlavně zásluhou domácího gólmana Petra Zerzaně.

Branky:33. Janda Tomáš,44. Podzimek Josef – 53. Kudlic Petr

Rozhodčí Bína Roman, ŽK 1 : 1, diváků 50.

PAČEJOV B - BUDĚTICE      3 : 5 (0 : 2)

Rozhodčí: Švátora Jiří , ŽK 0 : 1, diváků  80.

Branky: 71. Cikán Jiří, 86. Klásek Václav, 92. Ticháček Josef - 21. Korda Václav,42.,55.,56. a 83. Melka Roman.

HRÁDEK B – SOBĚŠICE   4 : 0 (0 : 0)

Branky: 51. Mareš Karel, 65. Šafra Jaroslav, 68. Lísa Roman, 88. Pátek René

Rozhodčí Mácal Roman, ŽK 0 : 1, diváků 30