IV. třída sk. B - předehrávané 12.kolo 10.-11.8.2013

IV. TŘÍDA – skupina B  -  MUŽI

Zavlekovu ani Kvaseticím neprospěla oslabení -   Veřechov neuspěl v Myslívě - Plánice odmítla nevyužitím  PK  bodovat – Soběšice dostaly doma bůra

NOVÁČEK  POKAZIL HORÁKŮM POUŤOVÉ OSLAVY

Na úvod nového ročníku IV. třídy sk. B se děly věci. Předně kdo naplnil očekávání byl nový účastník soutěže „C“ tým TJ Sušice složený z hráčů  kteří fotbal v době své největší slávy mnohokrát dokázali, že hrát fotbal umí , tedy z kategorie těch které označujeme stará garda. Je to sympatické, když ti, kteří již nemyslí na ty nejvyšší mety obují kopačky a jsou si zahrát svůj oblíbený fotbal. Sušičtí o tom, že ovšem nebudou hrát žádné druhé housle přesvědčili v H.M.Boží, kde domácím pokazili pouťové oslavy.  Sokol Zavlekov sice držel v Kolinci s domácím celkem krok, ale od 60.minuty z důvodu ČK hrál o deseti a po pěti minutách hry v oslabení inkasoval   rozhodující branku a to stálo korunního   prince  minulého ročníku hned na úvod cenné body.  Oslabení se nakonec stálo Sokol Kvasetice na hřišti v Rabí v duelu s domácím FK Budětice zisk bodů. Nepodařilo se jim tak na stejném hřišti navázat na vítězství 3 : 4 s tímto celkem, které zaznamenali Kvasetičtí v závěrečném kole minulého ročníku. Na body nedosáhl Sokol Veřechov který po sestupu ze III. třídy nechal body v Myslívě a  věčný ryval Myslíva Sokol Milčice rozjel podzim úspěšně v Soběšicích, kde nadělil  domácím nepopulárního bůra.

HORY MATKY BOŽÍ -  SUŠICE C   0 : 4 0:0).

Pouťový a součastně  první  mistrovský zápas nové sezóny se domácím v „derby“ zápase nepodařil podle představ. Především ve II. poločase zaostávali domácí za snaživým soupeřem, který měl dnes premiéru v soutěžním zápase. Důrazem a uměním, především v zakončení, předčili hosté horáky tým, a tak zaslouženě sušičtí fotbalisté v čele s bývalými hráči HMB vyhráli…. S přehledem rozhodoval sudí Pastyřík. Divácká kulisa byla důstojná mistrovskému zápasu, ale domácí fanoušci odcházeli zarmouceni.

Branky: 69´ vlastní, 72´ Kratejl Petr, 80´ Vinický Pavel, 85´ Buchsbaum Petr. ŽK: 2:0, ČK: 0:0, Diváků 100. Rozhodčí: Pastyřík Vladimír.

PLÁNICE - PAČEJOV  B   0 : 1 (0 : 1).

Branka : 24. Panuška Josef. Rozhodčí Jan Jakš, ŽK 2 : 4, diváků 40.

Domácí první poločas vůbec nezvládli a když ve druhé části zápasu neproměnili L.Pláničkou pokutový kop body si odvezli hosté do Pačejova.

SOBĚŠICE - MILČICE 1 : 5 (0 : 2)

Branky: 58. Zámiška Michal - 5., 48. Komorous Miroslav, 16. Marek Libor, 83., 88. Hůrka Jan, ŽK: 0:1,  rozhodčí Kurc, diváků 30

MYSLÍV - VEŘECHOV   3 : 0 (2 : 0).

Branky: 27. Štěrba Jaroslav, 31. Jan Sládek, 51. Jiří Kubala.

Rozhodčí Blaheta Josef, ŽK 1 : 1, diváků 60.

KOLINEC - ZAVLEKOV  3 : 2  (2 : 1).

Branky: 40. Kudlic P.,46. Vacherlon P.,65. Horák J. - 18. a 53. (oba zPK) Fous J.

Rozhodčí Jan Šafránek, ŽK 1:4, ČK 0:1(Jan Špitalský)  , diváků 80.

FK BUDĚTICE 2012 -  KVASETICE   2 : 1 (1 : 1)

Budětice ve svém prvním zápase chtěly odčinit prohru z posledního zápasu minulé sezony se soupeřem z Kvasetic. Hosté se ale prezentovali dlouhými, nakopávanými míči a to pěknému fotbalu rozhodně nepřispívalo. Hra byla oboustranně nepřesná, jako první otevřely skóre Kvasetice, přesnou střelou J. Bernarda. Domácím se podařilo vyrovnat J.  Tušinovským, po centru Z. Frančíka, až v poslední minutě prvního poločasu.

Do druhého poločasu nastoupil tým Budětic jako vyměněný, bohužel tlak na soupeře gól dlouho nepřinášel. Klíčový okamžik přišel v 69. minutě, kdy stoper hostů P. Ballý tvrdým zákrokem zastavil pronikajícího Z. Frančíka a musel, po druhé žluté, předčasně do kabin. Toho využil domácí kapitán V.

Korda, který z přímého kopu nedal brankáři hostů žžádnou ššanci. Následný tlak Budětic a tři 100% gólové ššance domácích již změnu skóre nepřinesly, ale tři body zůstaly zaslouženě doma.

Na první zápas, na hřiště do Rabí, přišla velmi pěkná návštěva - 100 diváků.

Branky: 45. Tušinovský Jan, 69. Korda Václav ,  34. Bernard Jakub,Ž

Rozhodčí: Petrželka František;  ŽK: 1:4, ČK: 0:1 Ballý Pavel, Diváků: 100