IV.třída sk. A - předehrávané 12.kolo 10.-11.8.

IV. TŘÍDA – skupina A  -  MUŽI

V Dešenicích padlo deset branek

NÝRSKÁ REZERVA KLOPÝTLA VE VRHAVČI

Hled úvodní kolo IV. třídy sk. A přineslo dvě překvapení. První jde na úkor  Okuly Nýrsko B. Nýrská rezerva prošla předcházejícím ročníkem naprosto suverénně bez ztráty jediného bodu. To již platí historii. Každá série někdy skončí a ta béčka Okuly skončila v prvním kole nového ročníku ve Vrhavči. Zápas skončil dělbou bodů a z vítězství na pokutové kopy se radovali domácí. Druhé překvapení jde na úkor exúčastníka III. třídy Sokola Neznašovy, který doma na body nedosáhl v klání s posledním celkem minulého ročníku Sokolem Křenice!

FJ SRK ŽELEZNÁ RUDA B - TJ MĚCHOLUPY B  0 : 3 (0 : 1)

Domácím se utkání nepovedlo. Vyloučení brankáře Velackého v 15.minutě ovlivnilo vývoj utkání.

Branky: 23.a 79.min Bálek Dušan, 53. Vacík Josef.

Rozhodčí Klička Jiří, ŽK 0 : 1 , ČK 1 : 0 (15. Velacký Pavel-  zmaření zjevné brankové příležitosti), diváků 30.

DEŠENICE - SPŮLE  9 : 1 (5 : 0)

Branky : 5.Pytel Jiří,  12.,54.a 80. Toman Radek,  24. Škvarenina1 Michal,  36. Šteiner Rostislav  43.Rosa Pavel, 78. Kajínek Luboš  a 73. Zavadil Josef - 85. Polák Josef

Rozhodčí Diviš Robert , bez karet,diváků 50

NEZNAŠOVY - KŘENICE   2 : 3 (2 : 1).

Branky:  17. a 45. min. Mundl Martin -  42. a 66. Ježek Martin, 63. Rejthar Filip.

Rozhodčí Bína Roman, ŽK 0 : 3, diváků 20.

VRHAVEČ B – NÝRSKO B  1  : 1 (0 : 1) PK 5 : 4

Jindřich Pacner

Rezerva Vrhavče přivítala ve svém prvním utkání nového ročníku IV.tř. rezervu Nýrska.Toto mužstvo loni neztratilo ani jeden bod a svým soupeřům nastřílelo úctihodných 169 branek.Každá série,ale jednou končí a Nýrsku se stala osudná Vrhaveč.

V I.poločase byl soupeř po všech stránkách lepším mužstvem a nebýt v brance P.Vítovce,který pochytal nespočet brankových příležitostí,těžko říci jaké by bylo skóre.Chvílemi svými zákroky přiváděl soupeře doslova k šílenství co všechno jim zneškodnil.Přece jen,ale jednu ze svých příležitostí zužitkovali.Kdy po ztrátě balónu ve středu hřiště využili rozhozenou domácí obranu a ujali se vedení zásluhou P.Janovského 0:1.Do kabin tak odcházeli spokojenější hosté.

Do II.poločasu došlo ke změnám v domácí sestavě a hned to bylo na projevu hry znát.Postupem času domácí přidali na důrazu a zlepšili pohyb čímž dostávali hosty pod tlak a začaly přicházet i šance na vyrovnání.Jednu z nich využil J.Skřivánek,ale gól nebyl uznán pro faul na hostujícího brankáře.V 72' už,ale udeřilo kdy po trestném kopu L.Taitla usměrnil T.Jandečka jemnou tečí na vzdálenější tyč a srovnal na 1:1.Do konce utkání bylo ještě nespočet akcí na obou stranách,ale v nich většinou excelovali oba brankáři.Utkání nakonec skončilo nerozhodně a na řadu tak přišly pok.kopy.V nich byli štastnější domácí a rozhodující penaltu proměnil F.Franěk a zajistil tak bod navíc pro domácí.Na úroveň IV.tř. se hrál nadstandardní fotbal z obou stran.Závěr utkání hosté trochu psychicky nezvládli a byli dosti nervozní,ale jinak herně zanechali velmi dobrý dojem.

Sestava Vrhaveč „B“:P.Vítovec-Z.Pivoňka,F.Franěk,J.Hošek,V.Tomaka-K.Ryba, P.Jiřinec,  J.Pacner (K) L.Malenka, -T.Funěk, R.Koura. Střídali:T.Jandečka,L.Taitl, P.Reitmajer, J.Skřivánek, M.Skřivánek

Branky: 72. Jandečka Tomáš – 7. Janovský Petr.

Rozhodčí Josef Blaheta, ŽK  1 : 1,. diváků  40.

SK BOLEŠINY B – TJ BEZDĚKOV B  9 : 2 (3 : 1)

Branky:  60., 65. a 80. Hess Martin, 38. a 62. Slováček David, 20. Rašek Josef, 43. Stupka Tomáš, 79. Jonáš Jan, 90. Hlaváč Filip – 12. Čuba Miroslav, 68. Břečka Miroslav.

Rozhodčí Jiří Dolejš, ŽK 0 : 2, diváků 50.

MĚČÍN B – JEŽOVY  6 : 0 (1 : 0)

Branky: 20. Vladař Martin, 55. Čejka Martin, 62. Šindelář Radek, 75.77.80. Duchek Jan

Rozhodčí Vladimír Pastyřík, ŽK 1:2, diváků 150