III. třída - předehrávané 12.kolo 10.-11.8.2013

III. TŘÍDA   -  MUŽI

Premiéru rezervě janovické Dukly pokazilo více než poločasové oslabení

NOVÁČEK ZASKOČIL  MĚCHOLUPY

V pozměněné sestavě odstartovala předehrávaným 12.kolem nový ročník III. třídy. Z té minulé  vypadly  z důvodu sestupu Veřechov , Neznašovy ,  naopak si postupem polepšili do OP Klatovy B se Sokolem Malý Bor  které nahradily  ze IV .třídy v roli nováčků rezervy Dukly Janovice a FK Svéradice.  Dominantní postavení  domácích týmů které v sobotu vyhrály ve všech čtyřech odehraných utkáních přerušily v neděli ziskem tří bodů venku Bezděkov a Svéradice B.  Zvlášť překvapivé je vítězství nováčka FK Svéradice na hřišti v Měcholupech, tedy na půdě jednoho z celků, které by měl patřit mezi potencionální uchazeče na postup.

HARTMANICE - NALŽOVSKÉ HORY   4 : 0 (1 : 0)

Branky: 36. Fiala Tomáš,51. a 6. Sládek Petr,72. Šimek Michal

Rozhodčí Hovorka Milan , ŽK 3: 1,diváků 50.

VELKÉ HYDČICE - STRÁŽOV B     2 : 0 (2:0).

Vaněk Josef (vedoucí a trenér hostů)

Hosté odjížděli k utkání bez několika hráčů základní sestavy. V 1. poločase měli mírnou převahu domácí. Již ve 12. min. si vytvořili obrovskou šanci ale jejich hráč těsně před brankou vystřelil nad. Hosté dostaly domácí do tempa nepřesnými přihrávkami a zbytečnými ztrátami míčů. To se potvrdilo ve 24. min. kdy zbytečná ztráta na polovině hřiště způsobila že domácí šli do vedení 1 : 0. To samé se opakovalo ve 30. min.  a domácí toho využili ke vstřelení branky na 2 : 0. Hosté si největší šanci 1. poločasu vytvořili ve 38. min. ale střelu Hosnedla J. brankář domácích chytil. Domácí ještě několik šancí v 1. poločase neproměnili.

Do 2. poločasu vstoupili aktivněji hosté a hned ve 47. min. měl velkou šanci Janda V. ale jeho střela mířila nad branku. Potom také neproměnil svou šanci Míšek L. Domácí si velké šance vytvořili v 54 min. a v 69 min. kdy jejich střely mířili mimo branku. Posledních 15 minut utkání patřilo hostům, ale některé slibně vyhlížející akce skončily neúspěšně.Tím domácí dovedly utkání do vítězného konce a myslím si že zaslouženě vyhráli. Hráčům hostů bojovnost na zisk bodů nestačila. Utkání dobře řídila rozhodčí Hessová Tereza.

Branky: 24. Šimeček Jaroslav, 30. Hlaváč Jaromír.

Rozhodčí Hessová Tereza, ŽK 4 : 3,  diváků 30.

Sestava Strážova B :  Nový J., Janda V., Franc J., Kollross P., Švůgr T., Plíhal M., Míšek L., Vacík J., Novák T. (79. min. Maxa P.), Hosnedl J., Rendl P.

ŽIHOBCE - JANOVICE B   4 : 0 (1:0).

Branky: 24. a 90. Staněk Václav, 54. Nemrava Oldřich , 86. Lemberger Martin .

Rozhodčí Václav Lojík, ŽK 0 : 1, ČK 0 : 1 (38. Šobek Petr), diváků 80.

TJ KAŠPERSKÉ HORY – TJ SOKOL TÝNEC  4 : 1 (1 : 0)

Branky: 5. Schmid Michal, 54.,82. Rovňan Richard, 66. Řimnáč Daniel - 80. Frous Michal

Rozhodčí: Švátora Jiří,ŽK: 3:2, diváků: 30

TJ MĚCHOLUPY A - FK SVÉRADICE B  1 : 2 (1:0)

Branky: 14. Jakubec Lukáš - 58. Suchan Kamil, 68. Krejčí Jaroslav

Rozhodčí Josef Javorský,  ŽK 0:3, diváků 70 .

MOCHTÍN B – VELHARTICE   4 : 0 (0 : 0)

V prvním poločase byl k vidění jen fotbal průměrné úrovně, plný nepřesností na obou stranách. Domácí měli sice více ze hry, ale k zakončení se moc nedostávali. Na druhé straně byl v největší šanci hostující Tomáš Faltýn, jeho samostatný únik ale bravurně zlikvidoval mochtínský golma M.Riška, jeho následná hlavička po rohu šla jen těsně nad břevno domácí branky. Po změně stran domácí zpřesnili kombinaci, začali dávat i goly. Nejdříve se čistým hattrickem presentoval domácí Zbyněk Smolík, na konečných 4:0 upravoval v 75.minutě Tomáš Dolejš.

Branky: 47., 65. a 68.  Smolík Zbyněk 3, 75. Dolejš Tomáš

Rozhodčí Petr Bala, bez karet, diváků 60.

HRADEŠICE B – BEZDĚKOV A  1 : 2 (0 : 2)

Branky :  71.  Melka Patrik(PK) – 6.  Dulka Josef, 43.  Zvakin Konstantin.

Rozhodčí Lubomír Kurc, ŽK 2: 3, diváků 70.

NEHLÁŠENO DO UZÁVĚRKY VE 20:02 HOD.