MOCHTÍN - ŽICHOVICE 1:2 (0:1).

MOCHTÍN - ŽICHOVICE  1:2  (0:1).

Zápas přinesl rychlý, bojovný fotbal s řadu šancí na obou stranách. V koncovce ale byli úspěšnější hosté, kteří i tentokráte dokázali, že na domácí tým umí zahrát. Ve 25. minutě otevřel skore Jaromír Hlaváč, který zakončoval rychlou, ukázkově zahranou brejkovou akci hostů. Pak měl dvě tutovky domácí Jiří Dolejš, ale v zakončení byl nepřesný. Po přestávce oba týmy prostřídaly, kombinace se více dařila hostům, ale v 68.min. inkasovali, když se po přihrávce Tomáše Dolejše golově prosadil domácí mladíček Zbyněk Smolík, srovnal na 1:1. Poslední slovo ale měl opět hostující Jar. Hlaváč, který se v 80.minutě dostal znovu do samostatného nájezdu na domácího golmana Rajtmajera a nezaváhal, upravil na konečných 1:2. Rozhodčí Jiří Dolejš st., branky : Smolík - Hlaváč 2.

Sestava hostů : Rojík – Brož, Jiřík, Jeřábek, Štěpán – Harant, R.Beneš, Bálek, Šiška, Špírek – Hlaváč