Přípravný fotbal :TJ SUŠICE - SK KLATOVY 1898 4 : 4 (1 : 2)

TJ SUŠICE  -  SK KLATOVY 1898  4 : 4 (1 : 2)

Martin Janda

K dalšímu přípravnému utkání jsme zajížděli na půdu divizního celku TJ Sušice. Utkání se hrálo za „horkého“ počasí, ale na skvěle připraveném trávníku. V úvodu zápasu měli více ze hry domácí, branky ale dávaly Klatovy. A obě po pohledných akcích. Nejprve centr z pravé strany zpracoval Páleník, uvolnil se a nedal Jarolímovi šanci -0:1. Druhý gól padl po rychlém brejku, který založil Martin Brož. Ten vysunul Páleníka, který předložil volnému Lužnému a ten uklidil balón do prázdné branky – 0:2. Ještě před poločasem se ale domácím podařilo snížit zásluhou Kočího – 1:2. Vstup do druhého poločasu se nám nevydařil a Sušice dokázala po našich chybách stav utkání otočit na 3:2. O vyrovnání se postaral po střele Cihláře dobíhající Šmejkal. Když už to vypadalo na remízový stav, Sušice znovu udeřila. Gól na 4:3 vsítila dvě minuty před koncem utkání. Poslední slovo si ale vzal Daniel Matějka, který se uvolnil ve vápně a uzavřel skóre zápasu na 4:4. Hrálo se oboustranně pohledné utkání, které s přehledem řídil sudí František Petrželka. Nás čeká ve středu přípravné utkání v Mochtíně a následovat bude sobotní generálka v Rokycanech. Sušici přejeme vydařený vstup a úspěšné tažení v nové soutěži.

Branky: Radek Kočí, Tomáš Fuchs, Jan Skála 2x – Petr Páleník, Jakub Lužný, Karel Šmejkal, Daniel Matějka

Sestava: Lorenc (Opl) – Brož Martin, Meszáros, Blažek, Janda – Cihlář, Matějka Daniel – Páleník, Šmejkal, Kadlec – Šinál. Střídali: Rendl, Štengl, Lužný, Votípka