PŘÍPRAVNÝ FOTBAL 23. – 24.3.

PŘÍPRAVNÝ FOTBAL   23. – 24.3.

SVÉRADICE A - HORAŽĎOVICE B 3:3 (1:1)

Na Svéradickém tréninkovém hřišti se hrálo již tradiční přípravné utkání pro toto zimní období, ve kterém útoky převyšovaly obrany a promrzlí diváci viděli hodně branek.

Branky: Vachuška Alexander, Petrášek Michal, Jiřinec Michal - Forman Michael, Janouškovec Jiří, Pařil Jan

Rozhodčí: Bala Petr

VELKÝ BOR - SVÉRADICE B 1:1 (1:0)

Domácí měli po většinu utkání územní převahu, hosté je však obraným blokem prakticky nepustili do vyložené šance, a tak se ujala až střela zkušeného Kodýdka z přímého kopu. Do druhého poločasu oba týmy prostřídali své sestavy a až do konce se hrála otevřená partie, z čehož profitovali hosté vyrovnáním po průniku Chaloupky a úspěšném zakončení odrazem o tyč.

Branky: 32.Kodýdek Pavel - 82.Chaloupka Martin

Rozhodčí: Lojík Václav

VELKÉ HYDČICE  -  NEZAMYSLICE  3 : 6  (1:4 )

Janda Milan

Náhrada za zrušené utkání s Chanovicemi se hrála na kvalitním terénu ve Velkých Hydčicích. Nezamyslice přijely pouze v deseti, a tak  jim domácí zapůjčili do pole náhradního brankáře. První poločas  měli hosté převahu a brankově ji také vyjádřili. Hosté vedli již 4:0 když po průniku z levé strany domácí kapitán Marek Melíšek  přízemní střelou  snížil na 4:1. Byla to nešťastná chvíle pro brankáře Martina Rittra,neboť nejen obdržel branku, ale také se vážně zranil a byl odvezen do Sušické nemocnice s poraněným prstem. Do branky zaskočil zapůjčený brankář a do konce poločasu se již skóre neměnilo.Druhý poločas skončil smírně 2:2 když šance byly na obou stranách.Byl to vydařený přípravný zápas, až na zranění hostujícího brankáře ,který si na jaře asi už nezachytá.

Branky  hostů – Josef Jiřík 2, Martin Soutor 2, Jaromír Pánek a Bohouš Pocházka.