P ř í p r a v n é z á p a s y 9. -10.3.

P ř í p r a v n é    z á p a s y 9. -10.3.

PAČEJOV - VELKÉ HYDČICE  5 : 3  (1 : 2)

T.Cihlář

Další přípravný zápas sehráli v sobotu hráči Sokola Pačejov s týmem Velkých Hydčic na jeho hřišti. Trenér Baran nechal odpočívat zkušeného gólmana Miloše Boře a po jednom poločase odchytali navrátivší se Dominik Kučera a Ondra Štěpán. Pozitivním jevem bylo i střelecké probuzení Josefa Ticháčka – autora čtyř branek /2 z PK/. Pátý zásah do černého přidal Ondra Havlíček. Řídil rozhodčí Lojek.

SOKOL MOCHTÍN - SPVGG WILLMERING WAFFENBRUNN  3:1 (2:0).

K.Šot

Mochtínští muži si odskočili ze soustředění na Špičáku na umělku do Sušice, kde na ně čekal soupeř z Německa. V utkání slušné úrovně měli mochtínští v prvním poločase více ze hry i šancí. Zaslouženě ho vyhráli 2:0, když obě branky vsítil Zdeněk Plánička. Po změně stran se hra více vyrovnala a v 63.minutě soupeř snížil z penalty na 2:1. Polsední slovo však měli opět mochtínští fotbalisté, na konečných 3:1 upravil, po přihrávce T.Babky, Zdeněk Novák. Hráno bez karet, rozhodčí Jiří Dolejš.

DLOUHÁ VES – VACOV  4 : 1 (2:1)

Branky: Páleník 3, Riepl . Rozhodčí: Lubomír Kurc

Svéradice - Klatovy 3 : 4 (2:2)
Branky : Makovec Stanislav 2, Vachuška Alexander – Zdeněk Hanzlík 2, Stanislav  Vítovec, Jan Dytrt
Rozhodčí: Hovorka Milan

SVÉRADICE B - HRADEŠICE B 5 : 0 (2:0)

Konečný výsledek je pro hosty příliš krutý, v prvním poločase nebyli horším týmem, navíc za stavu 0:0 nastřelili Kopalem a následně Nováčkem 2x břevno. Domácí byli především efektivnější. Ve druhém poločase už byla převaha domácích patrná, což bylo způsobeno i faktem, že zatímco hosté hráli celé utkání bez střídání, domácí poslali do hry čtveřici čerstvých hráčů.

Branky: 22.Krejčí Jaroslav, 37., 60. a 69. Chaloupka Martin, 51.Jedlička Radek

Rozhodčí: Lojík Václav

FK HORAŽĎOVICE B – ŽIHOBCE  6 : 4 (3 : 1)

Branky za Horažďovice B : Forman Michael 3, Vrzal Václav 2 a  Augustín Pavel

FK HORAŽĎOVICE (dorost)  - HRADEŠICE (muži "A" ) 2 : 4 (2 : 1)

Branky za Horažďovice : Tomáš Greger, Roman Kába

Sestava Horažďovice: Korytář, Pařil, Podzimek, Pintíř, Nováček, Ondrejíčka, Vrzal, Kovář, Greger, Zdichynec, Kába, Mareš, Hlaváč, Vachuška, Šašek