Překvapení na závěr zimního turnaje na vrub Startu Luby

V SOUBOJI  O TŘETÍ MÍSTO ZVÍTĚZIL MOCHTÍN NAD LUBSKÝM STARTEM

V dohrávka odloženého utkání ZT  "O pohár starosty města Sušice", která se byl po dohodě obou soupeřů  byla odehrána v sobotu 2.3. na kvalitním terénu tréninkového hřiště   v Lubech. za řízení rozhodčího laika, zkušeného fotbalisty K.Křížka  a skončila velkým překvapení. Vítězství nad nováčkem   KP si odvezl  z tohoto duelu  po podzimu vedoucí tým 1. B třídy Sokol Mochtín  kterým si tak zajistil konečné třetí místo v turnaji!!.

Luby - Mochtín  2:3 (2:1)

Dohrávku sušického zimního turnaje "O pohár starosty 2013" o konečné třetí místo vzali oba soupeři jako ostrý test před nastávajícím mistrovským jarem 2013. Utkání přineslo oboustranně ofenzivní fotbal a pěkné branky. Oporami týmů byli na obou stranách gólmani, u domácích J.Kalaš a P.Kodeš, u Mochtína P.Rajtmajer. Přesto padlo pět pěkných branek. První dvě do sítě hostů v 8. a 25. minutě, když se trefili Šůs a Přemek Voráček, Luby vedly po chybách mochtínských hráčů v rozehrávce pohodlně 2:0. Mochtín svůj výkon vytrvale zlepšoval a ve druhém poločase otočil výsledek zaslouženě ve svůj prospěch. Jeho branky stříleli Jiří Dolejš 2 (35. a 67.min.) a Kul 55. min.).

Branky: Šůs, P. Voráček  - Jiří  Dolejš 2, Kul . Rozhodčí laik