V ZÁVĚRU CELOSTÁTNÍ LIGY TRIVEL VYŠEL BODOVĚ NAPRÁZDNO

K  posledním dvěma zápasům v závěrečném dějství seriálu dlouhodobé základní části celostátní ligy zajížděli sálovkáři Trivelu Klatovy  do pražského Edenu.  V úvodním klání  překvapivě podlehli  svému soupeři z Novému Boru, který již šel do utkání bez postupových nadějí do čtvrtfinále  Další duel skončil  podle předpokladů , kdy v souboji s lídrem tabulky domácím Chemcomexem Praha  prohráli hladce 4:0.

FK Adria Nový Bor - SF TRIVEL Klatovy "A"  5:4 (1 : 3)

Adria se ujala vedení hned ve 2 minutě utkání, ale vedení si užila pouze minutu. Z voleje sice trefila Adria tyč, ale pak už se nepodařilo proměnit krásnou šanci ani Kadlecovi a začál "úřadovat" střelec Klatov Tomáš Bahleda, kterému stačila ke vstřelení třetí branky "šikovně" nastavená noha.

Ve druhém poločase snižoval totožnou brankou ve 24 minutě M.Jaráb a hned v další minutě se podařilo Adrii vyrovnat po chybě na půlce. Pak se obě družstva střídala ve vedení. Zůstala spousta nevyužitých šancí na obou stranách. Vítězná branka Adrie padla až v poslední minutě utkání. Dobře vedené a slušné utkání.

Branky: 2. 25. a 32. Caizl , 24. a 32. Jaráb  - 3.,10.,14. Bahleda Tomáš, 30. Uruba Ondřej.

Rozhodčí: Štechmuller Jiří a Hradil Jakub. Delegát: Suchánková Miloslava.

CHEMCOMEX Praha "A" - SF TRIVEL Klatovy "A"  4:0 (2 : 0)

Klatovští se nedokázali proti Chemcomexu prosadit, ten si své branky rozložil do téměř desetiminutových rozestupů.

Branky: 6. a 19. Šnídl Petr , 30. Rott Miroslav  , 39. Fichtner Tomáš

Rozhodčí: Nepraš Antonín   a Štechmuller Jiří . Delegát: Suchánková Miloslava.

Výsledky ostatních utkání  pražského turnaje v Edenu: FK Adria Nový Bor - BOMBARĎÁCI Větřní  5:1 a CHEMCOMEX Praha "A" - BOMBARĎÁCI Větřní  5:1

Po bezbodovém zisku klesly  Klatovy ze třetího na 6. místo. Prohodily si   pořadí Brnem se kterým se nakonec  utkají ve čtvrtfinále. První zápas GIOIA Brno – SF TRIVEL Klatovy se uskuteční v sobotu 9. února ve sportovní hale VUT Brno . Čas utkání  stejně jako termín odvety bude upřesněn.

Další čtvrtfinálové dvojice tvoří : CHEMCOMEX Praha – BOMBARĎÁCI Větřní, VPS NOVABRIK Polička – SK SICO SPORTOVNÍ CENTRUM Jilemnice a SK JEREVAN Slavičín – SMR PLUS Zlín.

Hrající trenér klatovského Trivelu Antoním Kopecký : „ Náš soupeř  v play off  z Brna patří mezi ty z kategorie přijatelných.  Šance obou týmů,kdy budou v obou zápasech rozhodovat maličkosti vidím jako rovnocenné. Mezi opory soupeře řadím  čerstvého reprezentanta Havla a střelce Prokeše. „

Druhé, odvetné utkání podle Antonína Kopeckého  se pravděpodobně odehraje 16.2. v Klatovech  v odpoledních hodinách.

ANTONÍN PRESL SE STAL NEJLEPŠÍM LIGOVÝM KANONÝREM

I přes bezbodový zisk v závěrečním turnaji v Praze v Edenu  vedle postupu do čtvrtfinále zaznamenal klatovský sálový fotbal významný úspěch. V tabulce střelců i přes omezený počet odehraných utkání z důvodu plnění povinností ve velkém fotbalu kraloval mezi v tabulce střelců branek   s 21 góly Antonín Presl. Blahopřejeme ! Druhým nejlepším střelcem Klatov byl Petr Mužík s 13 a třetí Antonín Kopecký s 10 brankami.